Hakkında hüküm bulunan 5 kişi cezaevine gönderildi

Hakkında hüküm bulunan 5 kişi cezaevine gönderildi
Kayseri’de polis ekiplerince gerçekleştirilen operasyonda hakkında kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama emri bulunan 16 kişi yakalandı. Bu kişilerden 11’i işlemleri sonrasında serbest kalırken, 5’i cezaevine gönderildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri haklarında kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama emri bulunan kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmalara devem ediyor.

Bu kapsamda polis ekiplerince OSB, Danişmentgazi, Mithatpaşa, Selimiye ve Bahçelievler Mahallelerinde belirlenen adreslere operasyon düzenlendi. Operasyonda, hakkında ‘dolandırıcılık’ suçundan 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan G.A., ‘hırsızlık’ suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.Ş., ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ü.K., ‘basit yaralama’ suçundan 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.G. ve ‘dolandırıcılık’ suçundan 15 bin lira para cezası bulunan C.E.Ş. isimli kişiyle birlikte çeşitli suçlardan aranan toplam 16 kişi yakalandı.

Bu kişilerde 11’i, işlemleri akabinde savcılıktan ve mahkemeden serbest bırakılırken, 5’i ise tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×