Hakan Satılmış, BBP Kayseri İl Başkanı oldu

Hakan Satılmış, BBP Kayseri İl Başkanı oldu
Hakan Satılmış, Büyük Birlik Partisi Kayseri Milletvekilliği için seçimlere girmişti. Vekil olarak meclise giremeyen Satılmış, BBP genel Başkanı Mustafa Destici tarafından atanarak BBP Kayseri yeni il başkanı oldu.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri 14 Mayıs Pazar günü yapıldı. Cumhurbaşkanlığı seçimleri ise 2. tura kaldı. Mensup olduğu Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak seçimlere katılan Hakan Satılmış, yeterli oyu alamayarak milletvekili seçilemedi. Seçimlerin ardından Hakan Satılmış, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından atanarak BBP Kayseri yeni İl Başkanı oldu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×