Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları

Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları
Habib Kağan Turizm, geçmiş yıllarda olduğu gibi Harem civarında Kâbe manzaralı 5 Yıldızlı Umre fırsatları ile Kutsal topraklarda Umre yapmak isteyenler için özel imkânları uygun fiyatlarla sağlanıyor.

Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım ve Aralık aylarında uygulanacak olan 5 Yıldızlı Umre kampanyası ile kutsal topraklara Umre ziyareti yapmak isteyenler yine çok cazip ödeme fırsatlarıyla karşılaşıyor.

10 günlük 5 Yıldızlı Umre ziyareti için 1800 dolardan başlayan fiyatlar, 14 günlük 5 Yıldızlı Umre Umre ziyareti için 2200 dolar, 20 günlük Umre ziyareti için 2550 dolardan başlayan cazip fiyatlarla hizmetler sunuluyor.

Kayseri ve çevre illerden 5 Yıldızlı Umre ziyareti yapmak isteyen vatandaşların tercihine sunulan paketlerde oda kişi sayısına göre ise fiyatlarda değişim gösteriyor.

Uzun yıllardır Hac ve Umre turizmi tecrübesine sahip olan Habib Kağan Turizm düzenlediği 5 Yıldızlı Umre programlarında Mekke’de 5 yıldızlı Swissotel Makkah ve Medine’de 5 yıldızlı Muna Kareem Hotel’de konaklama sağlanacak. Umre ziyaretleri kapsamında uzman rehberler katılımcılara eşlik edecek.

Umre ziyareti gerçekleştirmek isteyenler Habib Kağan Turizmin 0352 221 48 48 numaralı irtibat hattından bilgi alabilecekler. Detaylı bilgi almak isteyenler ise www.habibkaganturizm.com adresini ziyaret edebilecek.

PAYLAŞ
GÖNDER
Varol’dan 5 Aralık Mühendisler Günü Mesajı KAYÜ ile ORAN Kalkınma Ajansı Arasında Destek Sözleşmesi İmzalandı Avrupa Birliği Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi meclis toplantısı Kayseri’de gerçekleşti Vali Gökmen Çiçek: “Kayseri’de düzensiz göç ile mücadelemiz artarak devam ediyor” Başkan Şahin’den GSM Operatörlerine Çağrı Himmetdede ve Kalkancık Mahallerinde yarın planlı su kesintisi yaşanacak TÜRKİYE REKOR OYLA IMO’DA… Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç, Melik Mehmet Gazi'yi Kabri Başında Dualarla Andı KGC 2022’nin En İyilerini Ödüllendirdi NNYÜ’de Türk Havacılık Tarihi Anlatıldı ‘TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ’ YENİ SEZON SEFERLERİNE 11 ARALIKTA BAŞLAYACAK Kayseri OSB Yönetimi, Mustafa Elitaş, İsmail Özdemir ve Kayseri Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret NASA yarışmasında birinci olan takım Kayseri ve Türkiye’yi temsil edecek "İsrail şımarıklığını Müslümanların sessizliğinden alıyor" Talas’ta Üretildi, Elbistan’da Dağıtıldı Kayseri OSB Yönetimi, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti Yeşilay’dan anne ve babalara mektup ‘Ağaç Dik, Doğayı Koru’ temalı ağaç dikim etkinliği yapıldı FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ Gazze'ye yardım götüren uçak bu sabah Kayseri'den havalandı KAYSO eski başkanı Demirel son yolculuğuna uğurlandı Avrupa Konseyi Kayseri'de Toplanacak AK Parti Genel Başkan Vekili Elitaş: “Kayseri Şeker, göğsümüzü kabartıyor” Milletvekili Hulusi Akar: “Hak, er geç batılı yenecektir” Vali Gökmen Çiçek: “Ağırnas, önümüzdeki bahar bambaşka olacak”
×