Reklamı Kapat

Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları

Habib Kağan Turizm’den 5 Yıldızlı Umre fırsatları
Habib Kağan Turizm, geçmiş yıllarda olduğu gibi Harem civarında Kâbe manzaralı 5 Yıldızlı Umre fırsatları ile Kutsal topraklarda Umre yapmak isteyenler için özel imkânları uygun fiyatlarla sağlanıyor.

Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım ve Aralık aylarında uygulanacak olan 5 Yıldızlı Umre kampanyası ile kutsal topraklara Umre ziyareti yapmak isteyenler yine çok cazip ödeme fırsatlarıyla karşılaşıyor.

10 günlük 5 Yıldızlı Umre ziyareti için 1800 dolardan başlayan fiyatlar, 14 günlük 5 Yıldızlı Umre Umre ziyareti için 2200 dolar, 20 günlük Umre ziyareti için 2550 dolardan başlayan cazip fiyatlarla hizmetler sunuluyor.

Kayseri ve çevre illerden 5 Yıldızlı Umre ziyareti yapmak isteyen vatandaşların tercihine sunulan paketlerde oda kişi sayısına göre ise fiyatlarda değişim gösteriyor.

Uzun yıllardır Hac ve Umre turizmi tecrübesine sahip olan Habib Kağan Turizm düzenlediği 5 Yıldızlı Umre programlarında Mekke’de 5 yıldızlı Swissotel Makkah ve Medine’de 5 yıldızlı Muna Kareem Hotel’de konaklama sağlanacak. Umre ziyaretleri kapsamında uzman rehberler katılımcılara eşlik edecek.

Umre ziyareti gerçekleştirmek isteyenler Habib Kağan Turizmin 0352 221 48 48 numaralı irtibat hattından bilgi alabilecekler. Detaylı bilgi almak isteyenler ise www.habibkaganturizm.com adresini ziyaret edebilecek.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Tamamlandı Karaismailoğlu: Turizm merkezli havalimanlarında bu yaz 32 milyon 440 bin yolcuya hizmet verildi Bez bebek satmak için 4 dil öğrendiler Kayseri’ye şehit ateşi düştü..! Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Çağan’dan Abdulkadir Güneş’e ziyaret Büyükkılıç: "İtfaiye Ekiplerimiz Gece Gündüz Demeden Çalışıyor" Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Erciyes'te devam ediyor Hikmet Cıngıllı Anaokulu Talas’ta açıldı ERÜ’de sergilenecek tiyatro oyununun yasaklanması, Baro ve Rektörü karşı karşıya getirdi Ahmet Bahçecigil; “Bağımsız Adaylar KTO’ya katkı sağlayacak” Şeker pancarı alım fiyatı 3’üncü defa güncellendi Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor AYDEMİR, KTO KOMİTESİ İÇİN BAĞIMSIZ ADAY OLDU Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı Ağaçlar Ayakta Ölür’ oyunu Kayseri’de Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’dan Öz İplik İş Sendikasına ziyaret TÜRKİYE’NİN AYAĞINA VURULMUŞ PRANGALARI KIRDIK Yemliha’yı dolu vurdu Valilikte İki Protokol Birden İmzalandı Rektör Altun, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’ı Ziyaret Etti Erciyes Dağı’na sezonun ilk karı yağdı..! 'Milli Elektrikli Trenlerin” seri üretimine başlandı Kayseri için 'sarı' uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat! Trafik ışıklarında görme engelliler için sesli sistem ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektörlük Mazbatasını Aldı
×