Habib Kağan Turizm ilk hac kafilesini kutsal topraklara uğurladı

Habib Kağan Turizm ilk hac kafilesini kutsal topraklara uğurladı
Hac ve umre ziyaretleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve seyahat kısıtlamalarına yol açan korona virüs salgınının aşılama ile önüne geçilmesinin ardından yeniden başladı.


Suudi Arabistan yönetiminin bu yıl hac organizasyonunda Türkiye’yi de dahil etmesinin ardından hac ibadetini yerine getirmek isteyen Kayserililer de kafileler halinde kutsal topraklara gitmeye başladı.

Kayseri’nin önde gelen hac ve umre organizasyon firması Habib Kağan Turizm 20 Haziran’da Kayseri’den ilk Hac Kafilesini gönderdi.

Kayseri’den kutsal topraklara hac vazifesini yerine getirmek için hacı adaylarının heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Mayıs ayının başındada Türkiye’den İlk Umre kafilesini de gönderen Habib Kağan Turizm, Ağustos sonu itabari ile umre kafilesini kutsal topraklara uğurlayacak.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×