Gökhan Ülke, Melikgazi Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu yaptı

Gökhan Ülke, Melikgazi Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu yaptı
AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, 7 yıl sürdürmüş olduğu ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek Melikgazi Belediye Başkanlığı aday adayı oldu. Detaylar Kayseri haber bülteninde. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Teşkilat dahilinde birlik beraberliklerinin büyük örnek teşkil ettiğini söyleyen Başkan Ülke, “Genel merkezimizin vereceği görevlere her zaman hazırız ve alınacak karara da saygımız sonsuz” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AKP) 31 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için aday adaylık başvuruları devam ediyor. Başvurular, saat 19.00’a kadar alınmaya devam edecek.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Parti teşkilatıyla birlikte yapılan istişare toplantısı sonrası 7 yıldır yürütmüş olduğu Melikgazi İlçe Başkanlığı’ndan istifa ettiğini belirterek Melikgazi Belediye Başkanlığı aday adaylığını duyurdu.

İstifanın bugün itibariyle genel merkeze iletildiğini söyleyen Başkan Gökhan Ülke, “Başvuru ile ilgili resmi prosedürü tamamladık. Biz bu sürecin tamamında hep omuz omuza çalıştık ve bizim bu birlikteliğimiz çok da güzel örnek teşkil etti. Bu anlamda Palancıoğlu başkanın veya bizim görevimizin ne olacağına dair bir şey söylemek mümkün değil ama genel merkezimizin vereceği görevlere biz her zaman hazırız ve elimizden geleni de yapacağız. Bundan sonra genel merkezin vereceği kararlara saygılıyız”  ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×