Gökçer: “Sanat yaşadıkça daha aydınlık günlere doğru ilerleyeceğiz”

Gökçer: “Sanat yaşadıkça daha aydınlık günlere doğru ilerleyeceğiz”
Kayseri Devlet Tiyatrosu’nca ’27 Mart Dünya Tiyatro Günü’ kapsamında tören düzenlendi. Geçen her 27 Martta meydanların sanatseverlerle dolmasını temenni eden Kayseri Devlet Tiyatrosu Genel Müdürü Betül Gökçer, “Sanat yaşadıkça daha da aydınlık günlere doğru ilerleyeceğiz” dedi.

Kayseri Devlet Tiyatrosu tarafından ’27 Mart Dünya Tiyatro Günü’ adına Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Törene; İl Kültür Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Kayseri Devlet Tiyatrosu Genel Müdürü Betül Gökçer, Kayseri Barosu Başkanı Ali Köse, sanatçılar ve sanatseverler katıldı.
Sanatçılar ve sanatseverler ile bu özel günde birlikte olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Kayseri Devlet Tiyatrosu Genel Müdürü Betül Gökçer, “Bir cumhuriyet kadını olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda olmaktan gurur duyuyorum. İnanıyoruz ki her geçen 27 Martta bu meydan daha da dolacak. Buraya sığamayacak günlerimiz olmasını diliyorum, sahnelerimiz sizlerle dolacak. Sanat yaşadıkça daha da aydınlık günlere doğru ilerleyeceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri protokolü bayramlaştı TÜRKİYE ZİRVEYE UÇUYOR! Motosikletin arkasında taşınan kesilmiş küçükbaş hayvan görenleri şaşırttı Kayseri'de Filistin'e Destek Konvoyu düzenlendi Vali Yardımcısı Tekeş, seçim gününe kadar Pınarbaşı Belediye Başkanlığına görevlendirildi Kayseri’de bayram yağmurlu geçecek Vali Gökmen Çiçek: “KAYOTED, turizmin Kayseri gündemine oturmasını sağladı” Kayseri OSB Başkanı Yalçın’dan Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’in oğlu Hüseyin Keskin için cenaze töreni düzenlendi Şehit Abdurrahim Yörük son yolculuğuna uğurlandı Kayseri’nin tarihi turizm cenneti: Ağırnas Yeraltı Şehri Kayseri OSB Geleneksel İftar Programı Gerçekleştirildi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu: Bayrama hazırız Erciyes Üniversitesi’nde Yapımı Devam Eden Projeler Birer Birer Hayata Geçiriliyor LÖSEV’in karşılıksız ihtiyaç çekleri kanser hastalarına merhem oluyor BOYTRANS SÜRÜCÜ AKADEMİSİ İLK MEZUNLARINI VERDİ! Şehit Çullu düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HABERLEŞMEDE REKOR BÜYÜME Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden spor müsabakalarına seçim arası Yerel seçimler için 5 bin 560 kolluk kuvveti görevlendirildi Kayseri’de sağlık çalışanları ‘sessiz yürüyüş’ gerçekleştirdi Eyvan Sohbetleri'nin Konusu "Kayseri'de Ramazan Gelenekleri" Oldu KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan 31 Mart açıklaması Gazze İftarı’na Kayseri’de Yoğun İlgi Erciyes Üniversitesi İle TÜZDEV Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
×