Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık”

Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık”
Pınarbaşı’nda resmî olmayan seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, “Pınarbaşı için hayırlı bir sonuç oldu. Demokrasimize hayırlı olsun, Deniz başkanımız 6783 oy alırken sayın Uzunluoğlu 6494 oy aldı. Hak edilmiş bir sevinci yaşıyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Pınarbaşı seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Resmî olmayan sonuçlara göre CHP Adayı Deniz Yağan’ın seçimleri kazandığını ifade eden Milletvekili Aşkın Genç, “Pınarbaşı için hayırlı bir sonuç oldu. Demokrasimize hayırlı olsun, Deniz başkanımız 6783 oy alırken sayın Uzunluoğlu 6494 oy aldı. Hak edilmiş bir sevinci yaşıyoruz. Herkes çok emek verdi bu noktada yürekten teşekkür ediyoruz. Emniyet ve kamu görevlileri da çok emek verdiler, bundan sonraki süreç Adliye ve İlçe Seçim Kurulu’ndadır. 141 sandıktan 141 ıslak imzalı belgeler elimizdedir” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir’den bir günde 8 soru önergesi Haziran ayının en sevilen bakanı Özhaseki Bekir Ulu, Türkiye İttifakı Partisi Talas İlçe Başkanı Olarak Atandı Pınarbaşı’nda 35 yıl sonra yeniden CHP kazandı Genç, “Islak imzalı tutanaklarımıza göre 289 oy farkla seçimi kazandık” Akar: “Büyük ve güçlü Türkiye olmak için çalışmalarımız devam ediyor” Erbakan: “Kayseri’de 100’e yakın AK Partili Yeniden Refah Partisi’ne Katılacak" Özdemir: “Çağrı karşılıksız kalmayacaktır” Bakan Özhaseki, Başkan Büyükkılıç ile Pınarbaşı'ya Çıkarma Yaptı Bağcıoğlu ve Genç, ‘Şehit Komandolar Durağı’nda… Bahçeli, “Menduh Uzunluoğlu ile Pınarbaşı ilçemiz yola devam diyecektir” MHP’li Özdemir’den Pınarbaşı’na 2 ayrı müjde! MHP: Yavaş, Pınarbaşı’nda Umduğunu Bulamadı CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın nüfusu azaldı” Mansur Yavaş’tan Başkan Büyükkılıç’a gönderme CHP’li Özgür Özer: “Vatandaşın yanında olan başkanlar yerel seçimleri kazandı” Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı
×