Gazeteciler Yapı Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

Gazeteciler Yapı Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
S.S Gazeteciler Yapı Kooperatifi, 521 konutluk inşaatın teslimatının yılsonunda olacağını üyelerine duyurdu.

S.S Gazeteciler Yapı Kooperatifi Mali Genel Kurulu’nu Kadir Has Kongre Merkezi’nde yönetim, denetim ve üyelerin katılımı ile tamamladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede yönetim ve denetim faaliyet raporları oylanarak oy birliği ile kabul edildi.

S.S Gazeteciler Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kösedağ, inşaatın sağlıklı bir şekilde yürüdüğünü belirterek, “Günlük üç yüz kişinin çalıştığı inşaat alanında Allah'ın izniyle yıl sonunda teslimatlar yapılacak. Allah hepimize ağız tadıyla oturmayı nasip etsin” dedi.

Yönetim ve denetim kuruluna da teşekkür eden Başkan Kösedağ, “Bugüne kadar yaklaşık 6 yıldır özellikle yönetim kurulunda ve denetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız Mustafa Gürbüz, Demet Öztürk, Canan, Bayram, Mustafa Duran, Ahmet Şen, Yavuz Navruz, Orhan Canbulatel, Emre Şapçı ve Hüseyin Göktaş'a ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Sadece emeklerini koydular. Karşılık beklemeden gece gündüz, karda kışta yollara düşerek bu işleri buraya kadar getirdiler. Ben sizlerin huzurunda tekrar herkese teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tele takılan Karaleyleği işçiler kurtardı ALİ ÖZCAN: “TİCARET DENİLİNCE AKLA KÜLTEPE GELECEK” Bakan Akar’dan Kayseri ziyareti Büyükşehir'in Kariyer Merkezi 50 Bin Kişiye Ulaştı, 2 Bin Kişiye İstihdam Sağladı Büyükşehir, Yavru Vatan Kıbrıs'ta İş Birliği İçin İmza Töreninde Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a Ziyaret KİRACIOĞLU: “HER ŞEY SANAYİCİLERİN HAKLARINI SAVUNMAK İÇİNDİ” Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın: “Kavgasız, gürültüsüz yeni bir dönem başlatıyoruz” Kayseri OSB’de Mehmet Yalçın dönemi OSB’ne Sahip Çık Platformu: Seçimde tüm sanayicilerimiz aday olabilmeli Kurbanda doğru bilinen bazı yanlışlar neler? Avrupa'nın en yüksek Dağ Maratonu Erciyes'te 6. kez koşulacak SON DAKİKA… Ekmek zamlandı! 200 gram ekmek 3,5 lira oldu Semt pazarı fiyatları Kurban pazarları 25 Haziran’da açılacak; Fiyatlar el yakıyor! Başkan Büyükkılıç’tan ‘ek bütçe’ açıklaması Sıcaktan bunalanlar için Erciyes’te kamp imkanı Meteoroloji gün ve saat verip yeniden uyardı KAYÜ Tomarza Mustafa Akıncıoğlu MYO’da Mezuniyet Coşkusu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı’nda tren seferlerinde ek kapasite artışı yaptı Sinop ve Van'dan Getirilen İki Yavru Ayı, Hayvanat Bahçesi'ne Renk Kattı Uluslararası Nötrino Deneylerinin Kontrol Merkezi ERÜ’de Kuruluyor Bakan Nebati Kültepe Zirvesi için Kayseri’ye geliyor Kayseri Karadenizliler Derneği genel kurula gitti Nursaçan’a destek paylaşımları Mehmet Yalçın’a ittifak desteğini bozmadı
×