FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ

FİLİSTİN’DEKİ KATLİAMIN KARŞISINDAYIZ
Filistin’de yaşanan İsrail’in soykırımına ilişkin programlar hızla devam ediyor. Anadolu Gençlik Derneği Kayseri Şubesi tarafından düzenlenecek “Siyonizm Tarihi ve Hedefleri” konulu konferansta konuk Doç. Dr. Muhammed Maruf olacak.

Anadolu Gençlik Derneği Kayseri Şube Başkanı Yusuf Şahin Kudüs’ün sürekli gündemde kalması gerektiğini vurguladı. Şahin, “Filistin bizim onurumuzdur. Biz kendimizi Filistinli Müslüman kardeşlerimizden ayrı düşünmüyoruz. Bu nedenle her zaman gündemimizde yer alacaklar. Çarşamba günü de konferanslarımızdan birini icra edeceğiz. Kudüs araştırmacısı Kadir Öztürk Bey Kayseri’de misafirimiz olarak Filistin’de yaşanan süreci değerlendirecek. ‘Siyonizm Tarihi ve Hedefleri’ konulu konferans Çarşamba günü 19.30’da Melikgazi Tiyatro Salonu’nda yapılacak. Tüm halkımızı davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yusuf Şahin, “Anadolu Gençlik Derneği olarak, evrene, çevreye, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; Kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında, adaletin tesisinde kararlı; Bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan bir nesil idealimiz var. ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ düsturu ile hareket eden bir topluluğuz.Biz biliyoruz ki bir devlet savaşa girdiği zaman, çocuk öldürmez, kadın öldürmez, yaşlı öldürmez, hastane bombalamaz, mabedi bombalamaz, suyu kesmez, elektriği kesmez, ilaca erişimi engellemez, gıdaya ulaşımı engellemez… O yüzden bu yaşanan savaş değil katliamdır ve biz bu katliamın karşısındayız.” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan İbrahim Yumaklı: 4,4 milyar lira tutarında su ve sulama projelerini Kayseri’ye kazandıracağız Vali Gökmen Çiçek: “Kooperatiflerimizin yıllık cirosu 40 milyon liraya ulaştı” Kastamonulu Bakan Yumaklı’dan Kayseri pastırması yorumu Bakan Özhaseki, iş insanları ile bir araya geldi ASKON VE KIZILAY İŞ BİRLİĞİYLE KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU Erciyes, ‘Artık Çekilmez Oldun Yarışması’nın 9’uncusuna Ev Sahipliği Yaptı Başkan Süleyman Varol, güven tazeledi Vekil Akar’ın dayısı Maraşlıoğlu son yolculuğuna uğurlandı Vali Gökmen Çiçek, “Kadınlar olmazsa hiçbir projede başarılı olma şansımız yok” DEMİRYOLLARINDA ‘YERLİ VE MİLLİ' SİNYALİZASYON Artık Çekilmez Oldun Yarışması, 9'uncu Kez Erciyes'te Start Alıyor Yeşilay Uyuşturucu ile Mücadele Rehabilitasyon Merkezi bu yaz hizmete açılıyor Jeoloji Mühendisi Adnan Evsen: “Kayseri 6 Şubat depremleri sonrası 7,37 santimetre batıya kaydı” Mehmet Büyükince Kur’an Kursu açıldı Pala: “Memur emeklileri ülkemizin en mağdur kesimidir” Başkan adayı depremzedeler için tek başına yürüyüş başlattı TOKİ mağdurları, konutların verilmesi ve ödeme şartlarının iade edilmesi adına toplandı KalDer Kayseri’ye İlk Kadın Başkan TÜRKİYE TELEKOMÜNİKASYON’UN MERKEZİ OLACAK Bakan Göktaş: “Üniversiteye başlayan öğrencilerde kız öğrenci oranı yüzde 50’yi aştı” HAVA YOLU YOLCU TRAFİĞİNDE REKOR ARTIŞ Doğutürk, “Doğu Türkistan'da Yaşananlar Dünya Gündemine Gelmeli” “Kaybedecek tek bir günümüz yok” Asrın felaketinin yıldönümünde anma programı gerçekleşti Kayseri nüfusu 1 milyon 445 bin 683 kişi oldu
×