Reklamı Kapat

Fatih Erbakan’dan Kayseri’de flaş açıklama

Fatih Erbakan’dan Kayseri’de flaş açıklama
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, son günlerde gündem oluşturan aşı sözlerine ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

Erbakan, Partisinin Kayseri il teşkilatı çalışmaları nedeniyle bulunduğu şehirde İl Başkanı Önder Narin’in bağevinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.


Kendi başımıza seçime girmek istiyoruz. Şartlara göre prensiplerimiz kapsamında bir ittifakın içinde yer alabileceklerini söyledi. Cumhurbaşkanlığı için partisinin adayının doğal olarak genel başkan olacağını ifade etti.

Erbakan, aşı konusundaki açıklamalarına ilişkin sorulan sorulara yanıt vererek, “başından beri şüphelerimiz var. Dış güçlerin bu işlerde parmağı var. Bu virüs yapay bir virüs. Neden bu virüs üretildi. Korku ortamı oluşturuldu. Pandemi olabilmesi için nüfusun yüzde 10’unun ölmesi gerekir. Bu risk bugün ortada yok.


Aşının 6 yıl sürecek üretim sürecine bakılmadan milyarlarca insana aşı yaptırılmaya çalışıldığına değinen Erbakan, Mrna aşının mutasyona ve sakat doğuma neden olabileceğini ifade etti. Erbakan, “Postlu insanlar, kuyruklu insanlar doğabilecektir. Bizim endişe ettiğimiz madde Grafen oksitin bu aşıda olduğu ortaya çıktı.” dedi.


Israrla hamile ve çocuklara aşı yapılmaya çalışıldığını belirten Erbakan, çocuklarda 1 milyarda 1 ölüm riski olan bir hastalıktan dolayı aşı yapmaya kalkışmanın şüpheli bir durum olduğunun altını çizdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kiracıoğlu: "Utanmadan sıkılmadan nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsunuz?" Bakan Koca: Virüs gençler üzerinden yayılıyor Kayserispor'un Konyaspor maçı hakemi açıklandı Kazım Yücel: Gerçek Demokrasi Özgür Basınla Mümkündür Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması Meğer OSB Vakfı OSB'nin değilmiş!.. İNCETOPRAK, “BASIN ÇALIŞANLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN GÖZÜ VE KULAĞIDIR” AK Parti'de gündem: EYT Uluslararası Roket Mühendisliği Yarışması’na ERÜ’lü Öğrenciler Katılacak Başkan Büyükkılıç’ın yatırım hızına bütçe yetişmiyor KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı MSB açıkladı: 2 terörist etkisiz hale getirildi “DEVİR TESLİM SALONU DEVŞİRME BİR SALONDUR” Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşı 2022'de kaç asgari ücret olacak? KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu ERÜ’de “Çocuk İstismarıyla Mücadelede Eğitim Kurumlarının Rolü” Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi Kışın az yakıt tüketmek istiyorsanız bunları yapın!.. Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Uzlaşma Başladı Başkan Çolakbayrakdar, “Hizmetlerimizle yeni bir şehir kuruyoruz” Kayseri OSB’de Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi Kiracıoğlu: “Dubai projesinden patladılar” OSB'nin resmen görevden alınan başkanı Nursaçan kendini savunacak Adalet Bakanı Gül, Büyükşehir’i ziyaret etti, Büyükkılıç’tan övgüyle bahsetti KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE O şehir depremle sarsıldı!..
×