Evinora Group’tan evden kazandıracak kampanya

Evinora Group’tan evden kazandıracak kampanya
Sektörün Kayseri’de önde gelen isimlerinden Evinora Group, emlak bölümünde evden çalışacak olanların gelir sağlayabilecekleri kazançlı bir kampanya başlattı.

Evinora Grup Yönetim Kurulu Üyesi Murat Karahan, pandemi sürecinde sektörde bir hareket sağlamak ve vatandaşlara evden çalışarak kazanç sağlayabilecekleri bir fırsat sunmak adına başlattıkları kampanyanın yoğun bir talep gördüğünü söyledi. 

‘Evinora Group''tan evden çalışabileceğiniz 6 büyük fırsat’ sloganıyla başlattıkları ve devam eden kampanyanın içeriği hakkında bilgi veren Murat Karahan, vatandaşımızın ev almak için yönlendirdiği her mülk satışına özel 1000? değerinde hediye çeki veriyoruz.

6 aylık satış yetkisini verdiğiniz mülklerinizin satışı süresince; aidatlarını ve emlak borçlarını biz ödüyoruz.

Aynı müşterimizin her 3 satışına özel 3. Satışta herhangi bir komisyon talep etmiyoruz.

Ev almak isteyen müşterilerimize özel banka ekspertiz ücretinizi biz karşılıyoruz.

Evinora Grup’tan aldığınız ikinci el konutlarda boyalarınızı biz hediye ediyoruz.

Sadece dairenizi satmıyoruz; aynı zamanda ücretsiz ekspertiz ve gayrimenkul danışmanlık hizmeti de veriyoruz” şeklinde konuştu. 

2009 yılında inşaat üst yapı hizmetleriyle sektöre hızlı bir giriş yapan Evinora Group; şimdilerde ikinci el araç ve gayrimenkul alım-satımında da sektörde kendinden söz ettiriyor.

Alanında uzman geniş kadrosuyla Kayseri’de en mükemmeli sunma gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Karahan, “Amacımız gayrimenkul alırken ya da satarken müşterilerimizin menfaatlerini gözetmek. Gayrimenkul alacak veya satacak herkes kazançlı çıkacak taraf olmak istiyor. İşte tam da bu konuda her iki tarafın da menfaatlerini göz önünde bulundurarak iki tarafı da memnun edecek ortak bir noktada buluşturuyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×