Esnaflar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kısıtlama müjdesi bekliyor

Esnaflar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kısıtlama müjdesi bekliyor
Kayserili esnaflar akşam yapılacak kabine toplantısı sonrasında kısıtlamaların gevşetilmesi konusunda müjdeli haberler bekliyor.

Hunat Çarşısı Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Fatih Gümüşgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak kabinede alınacak kararları büyük bir merakla beklediklerini kaydetti.

Covid-19 salgını nedeniyle ülke çapında hafta sonu ve haftaiçi akşam 21:00 sonrası uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması küçük esnafı zora soktuğunu ifade eden Başkan Gümüşgöz, kısıtlama günlerinde özellikle haftasonlarında vatandaşların dışardı olduğunu gözlemlediklerini ve küçük esnafın kapalı olması nedeniyle ekonomik olarak sıkıntı yaşadığını belirtti.

Gümüşgöz, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan''ın başkanlığında toplanacak kabinede, bizleri sevindirecek kararlar alınmasını bekliyoruz. Cumartesi ve pazar günleri kısıtlamalarının kaldırılmasını veya hafifletilmesi en büyük beklentimizdir. Küçük esnafların kira ödeyecek, evine ekmek götürecek gücünün kalmadığının bilinmesini isteriz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×