ERÜ Turuncu Bayrak Belgelerine Yenilerini Ekledi

ERÜ Turuncu Bayrak Belgelerine Yenilerini Ekledi
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, “2022 Engelsiz Üniversite Ödülleri” kapsamında mekânda erişim alanında Erciyes Üniversitesi’nin (ERÜ) 7 birimine daha turuncu bayrak belgesi verildi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, tarafından Senato Salonu’nda mekânda erişim alanında turuncu bayrak alan Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kütüphane Binası, Mühendislik Fakültesi, Rektörlük Binası ve Yabancı Diller Yüksek Okulu'na turuncu bayrak belgeleri takdim edildi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, turuncu bayrak almaya hak kazanan fakülte dekanları, birim amirleri ile akademik ve idari personele çalışmalarından dolayı tebrik ederek, teşekkür etti.

Rektör Çalış, “Erciyes Üniversitesi engelsiz kampüs alanında çıtasını yükseltmeye devam ediyor. 2018 yılından bu yana toplamda bugün dekanlarımıza takdim ettiğimiz 7 turuncu bayrak belgesi ile 13 birimimiz mekânda erişim alanında turuncu bayrak almaya hak kazandı. Fakültelerimiz başta olmak üzere tüm birimlerimizin engelsiz ulaşılabilir olabilmeleri için yönetim olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ’ de “Yurtdışı Yayın Üretme, Yazma ve Yayınlama Teknikleri” Konulu Konferans Düzenlendi ERÜ Rektörü Altun, Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu Kayseri OSB-MYO Projesinde İlk Somut Adım Atıldı Rektör Altun, Araştırma Merkezleri ve Laboratuvarlarını Ziyaret Etti KPSS'ye Hazırlanan Gençler, KAYMEK'in Hazırlık Kurslarından Çok Memnun ERÜ Öğrencisine Akülü Engelli Aracı Desteği ERÜ’de Tıp Öğrenimine Başlayan 375 Öğrenci Törenle Önlük Giydi KAYMEK’ten Online LGS sınavı Rektörler ERÜ’de Bir Araya Geldi ERÜ Kampüs Günleri’22” Etkinliği Düzenlendi NNYÜ öğrencileri “Kendi Enerjini Kendin Üret” proje yarışmasında birinci oldu ERÜ’de “2022-2023 Egˆitim-Ögˆretim Akademik Yılı Açılış Töreni” Düzenlendi Kayseri Üniversitesi’nin “2022-2023 Akademik Yılı Açış Dersi Etkinliği” Gerçekleştirildi ERÜ ile İTÜ Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Ebeveynlik Fırtınalı Havalarda Yol Almaya Benzer KAYÜ Ev Sahipliğinde 2. Uluslararası Oğuz Boyları Sempozyumu Düzenlendi KAYÜ “Kariyer Etkinliği” Kapsamında Dondurma Profesörünü Ağırladı Eğitimci Murat Ataşçı, her öğretmenin karşılaştığı bir soruya dikkat çekti KAYÜ Aşçılık Programı Öğrencileri, Mersin’den Ödülle Döndü ERÜ’ye Yeni Kayıt Yaptıran Öğrencilere “Kayseri Kültür Yolu Turu” Düzenlendi NNYÜ Rektörü dünyanın en etkili bilim insanları listesinde Ekrem Sabuncu, Kocasinan İlçe Şube Müdürü olarak atandı NNYÜ’de akademik yıl açılış etkinliği düzenlendi KAYÜ Develi Seyrani Kampüsünde “Hayırseverler Buluşması ve Toplu Açılış Töreni” Düzenlendi KAYÜ’de Öğrenci Kulüp ve Toplulukları Tanıtım Etkinliği Düzenlendi
×