ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi

ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) tarafından “Öncelikli Alanlar Eksenli Araştırma Grupları İş Birlikleri” teması ile düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı sona erdi. Ayrıntılar Kayserinethaber'in Kayseri haberlerinde.

ERÜ tarafından her yıl düzenlenen ve çeşitli üniversitelerden 600’ün üzerinde araştırmacının katıldığı 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı kapanış toplantısının ardından sona erdi.

Erciyes Kültür Merkezi’nde 2 gün süren çalıştayın kapanışında konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, çalıştaya emeği geçenlere teşekkür etti.

Önemli bir çalıştaya ev sahipliği yaptıklarına dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Altun, “Ülkemiz açısından üniversite olarak neler yapabiliriz yaklaşımı ile bu çalıştayı düzenledik. Bu tür toplantılar yakılmış bir meşale gibi düzenli bir şekilde her yıl yapılacaktır” dedi.

ERÜ’nün Ar-Ge çalışmalarında belirli bir seviyeyi yakaladığının altını çizen Rektör Prof. Dr. Altun, Ür-Ge faaliyetlerini artırmak içinde önemli adımlar attıklarını söyledi.

Araştırma Dekanı Doç. Dr. Gökmen Zararsız da konuşmasında çalıştaya katılım gösteren araştırmacılara teşekkür ederek, verimli bir çalıştay programı geçirdiklerini söyledi.

Kapanış toplantısı hatıra fotoğrafı çekimin ardından sona erdi. 

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Kayseri Üniversitesi ile Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Arasında İki Ayrı Protokol İmzalandı Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu Eğitimci Merve Gülcemal, ERVA'da 'Edeb'i Anlattı ERÜ, Sürdürülebilirlik 2024 Sıralamasında 8. Oldu ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir” ERÜ’de rektör-öğrenci buluşması Öğrencilere teknolojik cihaz ve internet desteği başvuruları başladı AGÜ Öğretim Üyeleri “Dünyanın en etkili bilim insanları” Listesinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ERÜ’yü Ziyaret Etti AGÜ Öğretim Üyesi Dr. Koca’ya YÖK’ten Üstün Başarı Ödülü Nuh Naci Yazgan ve Osmanlıdan Cumhuriyete Dönüşüm” Konferansı Üniversite öğrencileri için ‘Kültür Yolu’ gezisi düzenlendi ERÜ Safiye Çıkrıkçıoğlu Ziraat Fakültesi Laboratuvar Binası Temeli Atıldı ERSEM, nitelikli eğitim ihtiyacını karşılamaya yönelik eğitim alanlarını genişletiyor
×