ERÜ ile Ajeenkya D Y Patil University Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

ERÜ ile Ajeenkya D Y Patil University Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ile Hindistan Ajeenkya D Y Patil University arasında akademik ve öğrenci değişim programlarının gerçekleştirileceği işbirliği protokolü imzalandı.

Rektörlük makamında düzenlenen protokol imza törenine, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Ajeenkya D Y Patil University Vekil Rektörü Prof. Hrrıdaysh Deshpande, ERÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç, Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Selahaddin Orhan Akansu ve Dr. Öğr. Üyesi Abdulazız Atabanı katıldı.

 Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, imza töreninde yaptığı konuşmasında Erciyes Üniversitesi olarak dünyada birçok üniversite ile işbirliği yaptıklarının altını çizdi.

 Rektör Çalış, “ Bugün imzaladığımız protokol ile Ajeenkya D Y Patil University ile hem eğitim-öğretim hem de araştırma alanında birçok alanda işbirliği yapacağız. İmzalanan protokolün her iki üniversitemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 Ajeenkya D Y Patil University Vekil Rektörü Prof. Hrrıdaysh Deshpande ise konuşmasında protokolün düzenlemesinde emeği geçenler teşekkür etti.

 Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Ajeenkya D Y Patil University Vekil Rektörü Prof. Hrrıdaysh Deshpande akademi ve öğrenci değişim programı alanlarında bir dizi işbirliğini içeren protokole imza attı.

 İmza töreninin ardından Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, Ajeenkya D Y Patil University Vekil Rektörü Prof. Hrrıdaysh Deshpande ‘ye üniversitenin gümüş işlemeli tabağını hediye etti.

 Ajeenkya D Y Patil University ile Erciyes Üniversitesi arasında imzalanan bu protokol ile öğrenci ve akademisyen değişim programı, bilimsel araştırma projelerinin yürütülmesine yönelik işbirliği gerçekleştirilecek. 

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ’ de “Yurtdışı Yayın Üretme, Yazma ve Yayınlama Teknikleri” Konulu Konferans Düzenlendi ERÜ Rektörü Altun, Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde İncelemelerde Bulundu Kayseri OSB-MYO Projesinde İlk Somut Adım Atıldı Rektör Altun, Araştırma Merkezleri ve Laboratuvarlarını Ziyaret Etti KPSS'ye Hazırlanan Gençler, KAYMEK'in Hazırlık Kurslarından Çok Memnun ERÜ Öğrencisine Akülü Engelli Aracı Desteği ERÜ’de Tıp Öğrenimine Başlayan 375 Öğrenci Törenle Önlük Giydi KAYMEK’ten Online LGS sınavı Rektörler ERÜ’de Bir Araya Geldi ERÜ Kampüs Günleri’22” Etkinliği Düzenlendi NNYÜ öğrencileri “Kendi Enerjini Kendin Üret” proje yarışmasında birinci oldu ERÜ’de “2022-2023 Egˆitim-Ögˆretim Akademik Yılı Açılış Töreni” Düzenlendi Kayseri Üniversitesi’nin “2022-2023 Akademik Yılı Açış Dersi Etkinliği” Gerçekleştirildi ERÜ ile İTÜ Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Ebeveynlik Fırtınalı Havalarda Yol Almaya Benzer KAYÜ Ev Sahipliğinde 2. Uluslararası Oğuz Boyları Sempozyumu Düzenlendi KAYÜ “Kariyer Etkinliği” Kapsamında Dondurma Profesörünü Ağırladı Eğitimci Murat Ataşçı, her öğretmenin karşılaştığı bir soruya dikkat çekti KAYÜ Aşçılık Programı Öğrencileri, Mersin’den Ödülle Döndü ERÜ’ye Yeni Kayıt Yaptıran Öğrencilere “Kayseri Kültür Yolu Turu” Düzenlendi NNYÜ Rektörü dünyanın en etkili bilim insanları listesinde Ekrem Sabuncu, Kocasinan İlçe Şube Müdürü olarak atandı NNYÜ’de akademik yıl açılış etkinliği düzenlendi KAYÜ Develi Seyrani Kampüsünde “Hayırseverler Buluşması ve Toplu Açılış Töreni” Düzenlendi KAYÜ’de Öğrenci Kulüp ve Toplulukları Tanıtım Etkinliği Düzenlendi
×