ERÜ Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri MYO Yeni Mezunlarını Verdi

ERÜ Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri MYO Yeni Mezunlarını Verdi
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2022-2023 Eğitim-Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Program kapsamında 450 öğrenci mezun oldu.

Erciyes Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine; Rektör Vekili Prof. Dr. Hakan Aydın, Erciyes Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. İbrahim Narin, Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Demet Ünalan ile akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından törende konuşan Rektör Vekili Prof. Dr. Hakan Aydın mezun olan öğrencilerin iyi bir eğitim-öğretim sürecini tamamlayarak mezun olduklarını belirtti.


Rektör Vekili Prof. Dr. Aydın; “İyi bir üniversiteden mezun oluyorsunuz. Alanında deneyimli hocalarımızdan eğitim aldınız. Hocalarınız sizi en iyi şekilde yetiştirdiler. Okulunuzda aldığınız teorik eğitimi, sağlık kuruluşlarında aldığınız pratik eğitimle pekiştirdiniz. Artık sizlerden beklentimiz, sağlık ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı olarak, hastalara en iyi şekilde hizmet vermeniz. Çok çalışmanız, gayretli olmanız ve karşılaşacağınız zorluklar karşısında hiçbir zaman yılmamanızdır. Ben bu konuda sizlere inanıyor ve güveniyorum. Çalışma hayatınızda başarılı olarak değerli hocalarınızın verdiği emekleri boşa çıkartmayacaksınız” dedi.


Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Demet Ünalan’da yaptığı konuşmada, “2 yıllık yoğun bir eğitim-öğretim sürecinin sonunda yüksek donanımlı birer profesyonel olarak yetişmiş olan, siz öğrencilerimiz mesleklerinizde başarılı olacağınızdan asla şüphem yoktur" dedi.


Konuşmaların ardından fakülte birincisi Serap Polat, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.


Mezuniyet yemini ve öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından tören sona erdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir” ERÜ’de rektör-öğrenci buluşması Öğrencilere teknolojik cihaz ve internet desteği başvuruları başladı AGÜ Öğretim Üyeleri “Dünyanın en etkili bilim insanları” Listesinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ERÜ’yü Ziyaret Etti AGÜ Öğretim Üyesi Dr. Koca’ya YÖK’ten Üstün Başarı Ödülü Nuh Naci Yazgan ve Osmanlıdan Cumhuriyete Dönüşüm” Konferansı Üniversite öğrencileri için ‘Kültür Yolu’ gezisi düzenlendi ERÜ Safiye Çıkrıkçıoğlu Ziraat Fakültesi Laboratuvar Binası Temeli Atıldı ERSEM, nitelikli eğitim ihtiyacını karşılamaya yönelik eğitim alanlarını genişletiyor 2022'nin En Etkili Bilim İnsanları listesinde ERÜ'den 30 Öğretim Üyesi yer aldı ERVA Projesi Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi Büyükşehir’in Uzaktan Eğitim Merkezi kurs kayıtları başladı Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesine 3 bin kitap Veliler, öğretmenlerin sürekli değişmesinden şikayetçi
×