Reklamı Kapat

ERSOY: KAYSERİSPOR’A ZARAR VERMEMEK İÇİN SUSUYORUZ

ERSOY: KAYSERİSPOR’A ZARAR VERMEMEK İÇİN SUSUYORUZ
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, farklı sonuçlanan Sivassspor karşılaşması sonrasında Kayserispor’da yaşanan gelişmelere ilişkin sosyal medyadan görüşlerini açıkladı.

Ersoy; “Kayserispor konusunda söylediğimiz herşeyin arkasındayız.Sonuçta şehrimizin en büyük markası olan Kayserispor’a zarar vermemek adına ve şu sıkıntılı günlerde ortamı daha da germemek adına konuşmuyoruz.Yoksa bu takımı bu hale getiren bizler değiliz.” dedi.

 


Ersoy açıklamasını şöyle sürdürdü:

 


“Kamuoyu herşeyi takip ediyor,görüyor,biliyor.31.12.2019 tarihine kadar 21 Milyon TL para gereken bir yapıdan bahsediyoruz.Sportif olarak başarısız olduğumuz gibi birde bu işin maddi sıkıntı boyutu var.Bizim derdimiz takımımızın bu durumdan bir an evvel kurtulmasıdır.Yoksa hesaplaşma en kolayı ama bana göre bugünün işi değil.Eğer bu hesaplaşma konusunu bugün gündeme taşırsak zaten rezil olan takımımızı daha kötü durumlara sokar,el birliği ile düşürmüş oluruz.Günü saati geldiğinde herkes yaptıklarının ve yapmadıklarının hesabını verecektir bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın.Neden susuldu?Neden hesap sorulmuyor ?Nerede hesap soracaklar? Gibi maksatlı soruların cevabı Sevdamızın Kayseri ve en büyük markası Kayserispor olmasıdır..!

Ayrıca Kayserispor taraftarlarımıza  hakaret eden Polis Memurları hakkında da gereğini yapacağız,kimsenin bu taraftarlara hakaret etmeye hakkı yoktur,bunun da böyle bilinmesini istiyorum. Saygılarımla...

Sevdamız Kayseri...”

PAYLAŞ
GÖNDER
×