Reklamı Kapat

Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı

Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı
Kayseri’de bölgesel olarak şiddetli yağış meydana geldi. Yoğun yağış alan Erkilet bölgesinde yollarda su birikintileri oluşurken, araç ve yaya trafiği de bundan olumsuz etkilendi.

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Kayseri ve ilçelerinde Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü sağanak yağış uyarısında bulunmuştu. Tahminler tuttu ve Kayseri’nin bazı bölgelerinde sağanak yağış etkili oldu. Yoğun yağış alan Erkilet’te yollar su altında kalırken, sürücüler ulaşımda zorluk çekti. Vatandaşlar da göle dönün yollarda yürümekte zorlanırken, bazıları bu anları cep telefonuyla görüntüledi.

Bu arada meteoroloji, sağanak yağışın Perşembe ve Cuma günleri de devam edeceğini belirterek vatandaşları yaşanması muhtemel su baskınlarına karşı dikkatli olmaya çağırdı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Tamamlandı Karaismailoğlu: Turizm merkezli havalimanlarında bu yaz 32 milyon 440 bin yolcuya hizmet verildi Bez bebek satmak için 4 dil öğrendiler Kayseri’ye şehit ateşi düştü..! Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Çağan’dan Abdulkadir Güneş’e ziyaret Büyükkılıç: "İtfaiye Ekiplerimiz Gece Gündüz Demeden Çalışıyor" Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Erciyes'te devam ediyor Hikmet Cıngıllı Anaokulu Talas’ta açıldı ERÜ’de sergilenecek tiyatro oyununun yasaklanması, Baro ve Rektörü karşı karşıya getirdi Ahmet Bahçecigil; “Bağımsız Adaylar KTO’ya katkı sağlayacak” Şeker pancarı alım fiyatı 3’üncü defa güncellendi Hausen Emlak CEO'su İlgün, KTO meslek komitesi seçiminde iddialı çalışıyor AYDEMİR, KTO KOMİTESİ İÇİN BAĞIMSIZ ADAY OLDU Erkilet’te yağmur suyu yollarda birikti, trafik aksadı Ağaçlar Ayakta Ölür’ oyunu Kayseri’de Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’dan Öz İplik İş Sendikasına ziyaret TÜRKİYE’NİN AYAĞINA VURULMUŞ PRANGALARI KIRDIK Yemliha’yı dolu vurdu Valilikte İki Protokol Birden İmzalandı Rektör Altun, Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç’ı Ziyaret Etti Erciyes Dağı’na sezonun ilk karı yağdı..! 'Milli Elektrikli Trenlerin” seri üretimine başlandı Kayseri için 'sarı' uyarı: Kuvvetli yağışa dikkat! Trafik ışıklarında görme engelliler için sesli sistem ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, Rektörlük Mazbatasını Aldı
×