Reklamı Kapat

ERBAKAN Kayseri’ye geliyor

ERBAKAN Kayseri’ye geliyor
Geçtiğimiz Pazar günü Ağustos ayı il divan toplantısını yapan Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı yine Genel Merkezden gelen misafirlerini ağırladı. Son aylarda Genel Başkan Yardımcısı düzeyinde katılımlar ile il divan toplantılarını gerçekleştiren YRP İl Başkanlığı son toplantısında Eğitim ve Gençlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı CENGİZ ZOR ile Gençlik Kolları Başkanı MELİH GÜNER'i misafir etti.

       Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı Ağustos ayı il divan toplantısına Genel Başkan Fatih ERBAKAN görüntülü olarak bağlandı. Temmuz ayı il divan toplantısına da sesli olarak bağlanan Genel Başkan Kayseri teşkilatına verdiği önemi yineledi. Son toplantıda bir müjde veren Genel Başkan Dr Fatih Erbakan Eylül ayı içerisinde inşallah Kayseri de olacağız dedi.

      Genel Başkanın Eylül ayı ortalarında Kayseri ye yapacağı ziyaretle ilgili hemen çalışmalara başlayan İl ve İlçe yönetimleri hazırlıklarla ilgili toplantılara başladı. Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığının haftalık olağan il yönetimi toplantısında da gündem Genel Başkanın Kayseri ziyareti oldu. Ziyaretle ilgili yapılacak çalışmalarla alakalı bir komisyon kuran İl Başkanı Önder Narin A dan Z ye herşeyin planlanmasını ve hazırlanmasını istedi. Ziyaretin 3 gün olabileceğini belirten Başkan Narin “ Dolu dolu geçecek bir program istiyorum , hem şehrimize hemde partimize yakışan bir program olmalı , ERBAKAN soyadının büyüklüğünü  , anlamını ve önemini herkes biliyor o yüzden aksilik istemiyorum “ talimatını verdi.

      En son olarak Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Kongresine gelen Dr Fatih ERBAKAN büyük bir coşku ile karşılanmış , tıklım tıklım dolu bir salona hitap etmişti. Kayseri de son zamanlarda etkili ve yoğun bir çalışma yürüten Kayseri İl Başkanlığı yine büyük bir karşılama ve  programlara hazırlanıyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
Tecrübeli siyasetçiden benzin zammı isyanı Kazım Yücel: Doğu Sanayi esnafı perişan İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Işık: Meral Akşener ile yürümeye söz veriyorum İYİ Parti'li Kazım Yücel: Millet doğal gaz beklerken tezeğe mahkum etmişler YRP Lideri Erbakan’ın “Hayır Gelmez” dediği partiler hangileri? Fatih Erbakan: Asıl itibar vatandaşın refah seviyesidir! İYİ PARTİ BÜNYAN İLÇE BAŞKANI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ CHP’li Arık doktor istifalarına dikkat çekti Fatih Erbakan'dan 'Paris İklim Anlaşması' uyarısı BBP Hacılar İlçe Başkanı Çevrim BBP Lideri Destici ile görüştü Erbakan'dan 10 Büyükelçiye 'Osman Kavala' tepkisi: İkiyüzlülük! MHP esnafın şikayetlerini dinledi İYİ Parti Kayseri heyeti Ankara çıkarması yaptı İYİ PARTİLİ ATAŞ: HER 3 GENCİMİZDEN 1’İ İŞSİZ! MHP’li Özdemir: Bünyan’a Açık Hava Müzesi Kurulmalıdır Özhaseki: Sorunların çözümü yine AK Parti’dir Özhan: Ay Çekirdeğinde ve Kabak Çekirdeğinde "Kayseri" Marka olmalı Yeniden Refah Partisi ilk seçimde sandıklardan yanardağ gibi patlayacak! Milletvekili Dursun Ataş, hangi bakandan sorularına yanıt istedi? “Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması gerekir” Cemal Enginyurt, AK Parti iktidarını EYT ile vurdu İYİ Parti’nin "Kayseri Ekonomi Konuşuyor" paneli büyük ilgi gördü ÇETİN ARIK: “ARTIK MİLLET SİZİN FATURALARINIZI ÖDEMEKTEN BIKTI” 83 milyonun hakkını 3-5 insana yedirtmeyeceksiniz Meral Akşener'den Yeniden Refah lideri Fatih Erbakan'a ziyaret!
×