Engelliler gününde Orhan Hakalmaz rüzgârı esti

Engelliler gününde Orhan Hakalmaz rüzgârı esti
Kayseri Erciyes Kültür Merkezinde 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe özel düzenlenen Orhan Hakalmaz konseri izleyicilerden tam not aldı.

Düzenlenen konsere Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Eşi Sümeyra Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdağan, Erciyes Üniversitesi Rektörü Kurtuluş Karamustafa ve vatandaşlar katıldı.
Katılımın yoğun olduğu konserde engelli vatandaşlar sahnede Orhan Hakalmaz’ın söylediği türküler eşliğinde dans etti. Eğlenceli anların kameralara yansıdığı konserde Hakalmaz, her yaştan izleyicisi olduğunu ve bu durumdan oldukça memnun olduğunu söyledi.
Konserde konuşan Vali Gökmen Çiçek “Büyükşehir Belediye Başkanı’mızdan Orhan Hakalmaz’ın gelmesini siz istediniz. Kim gelsin diye sorduğumuzda “Orhan Hakalmaz gelsin” dediniz. Cenab-ı Allah bir uzvumuzda bir yeteneğimizi alırsa, diğer uzuvlarımıza kuvvet veriyor” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise “ 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ama engelleri aşmak için her türlü çareye başvuran, engelsiz bir hayat için uğraşan başkanlar olarak bugününüzü kutluyorum. Sizi bir gün değil her gün hatırlayanlardan olacağız” dedi.

Konseri dinlemeye gelen engelli bir vatandaş “ Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için hazırlanan bu konserde bulunmaktan çok mutluyuz. Bizi düşünmeleri ve böyle şeyleri organize etmelerinden çok mutluyuz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×