Reklamı Kapat

Emre Demir kültür elçisi gibi oldu

Emre Demir kültür elçisi gibi oldu
Emre Demir’in FC Barcelona takımına transfer olmasının ardından yaşanan gelişmeler dikkat çekmeye devam ediyor.

Barcelona kulübü Emre Demir’in transferini internet sitesinde geniş bir şekilde duyururken, Kayseri Mantısı ve Kayseri Pastırması’ndan da bahsedilmesi futbolun ne kadar çok yönlü bir spor olduğunu da ortaya koymuş oldu.


Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Emre Demir’in transferinin ardından Kayseri’ye olan katkısını dile getirdi. Başkan Gözbaşı, sosyal medya paylaşımında Emre’nin yalnızca bir futbolcu olmadığını aynı zamanda bir kültür elçisi olarak da görev üstlendiğine vurgu yaptı.


Başkan Gözbaşı’nın sosyal medyada yaptığı paylaşımdaki İfadeleri şöyle;


“Kayserimizi bir gastronomi şehri olarak tanıtan Barcelona'yı milyonlar takip ediyor. Şehrimiz, ülkemiz için ne kadar değerli bir reklam değil mi aynı zamanda? @KayseriBSB @kayserivaliligi Teşekkürler Emre Demir, teşekkürler @FCBarcelona Futbol sadece 90 dakika mücadele etmek değil dediğimde anlatmak istediğim buydu.

Bakınız Emre futbolundan önce şehrimizin tanıtımını sağladı; şimdiden kültür, turizm ateşesi gibi çalışmaya başladı. Barcelona, sitesinde Kayseri mantısı, pastırmasını anlatıyor. Ne güzel değil mi?”


İŞTE BARCELONA KULÜBÜNÜN SİTESİNDE EMRE DEMİR TRANSFERİ

PAYLAŞ
GÖNDER
×