Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz”

Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz”
AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş; “31 Mart seçimlerinde de inşallah yine 1994 ruhuyla, 2001 heyecanıyla, ilk gün ki aşkla durmak yok yola devam diyerek, her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz. Ben tekrar il başkanımıza ve değerli belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri il binasına da ziyarette bulundu.

AK Parti’nin 21 yıldır Türkiye’yi idare etme başarısını göstermiş olmasının belediyelerden atılan temellerin sonucu olduğunu belirten, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş; “Bugün AK Parti’nin belli bir noktaya gelmesindeki en büyük katkı belediyelerimizin katkısıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte başlayan bu hareket bu dava bugün Türkiye’de en büyük parti olma noktasına ve 21 yıldır da Türkiye’yi idare etme başarısını göstermiş bir siyasi parti olmasının belediyelerden atılan bir temel olduğunu ifade etmek istiyorum. 31 Mart seçimlerinde de inşallah yine 1994 ruhuyla, 2001 heyecanıyla, ilk gün ki aşkla durmak yok yola devam diyerek, her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz. Ben tekrar il başkanımıza ve değerli belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×