Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız”

Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız”
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı temayül yoklamasına gitti. Temayül kapsamında konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, “Hakikaten bizlere yakışır bir temayül yoklaması, genel merkezimizden aday adaylarından kimler çıkarsa çıksın, 31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurarak patlatacağımızı ifade ediyoruz. Cumhur İttifakı olarak, bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı yerel seçim kapsamında temayüle gitti. Kadir Has Kongre Merkezinde yapılan temayül yoklaması saat 16.00’da sona erecek.

AK Parti’nin 22 yıllık siyasi hayatı boyunca her yıl yaptığı temayül yoklamasının teşkilat mensuplarının kanaatlerinin önemsendiği göstergesi olduğunu vurgulayan AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, “Aday belirlenmesinde temayülün yüzde 30’luk bir etkisi var, anketler araştırmaları yüzde 40 etkisi ve genel merkezin de bu iki etkenin ardından değerlendirme ve tercih etme süreci var. Buradaki bütün belediye başkanlarımızın, aday adaylarının kol kola bulunmaları, beraber fotoğraf kareleri vermeleri beni ziyadesiyle mutlu etti. Hakikaten bizlere yakışır bir temayül yoklaması, genel merkezimizden aday adaylarından kimler çıkarsa çıksın, 31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurarak patlatacağımızı ifade ediyoruz. Cumhur İttifakı olarak, bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×