Reklamı Kapat

Eğitim Temsilcileri İstişare Toplantısında Biraraya Geldi

Eğitim Temsilcileri İstişare Toplantısında Biraraya Geldi
Kayseri’de özel okul, kişisel gelişim kursları, özel öğretim kursu temsilcileri danismanim.org öncülüğünde bir araya geldi.

Kayseri’de özel okul ve kursların yeni eğitim öğretim dönemindeki yol haritaları danismanim.org tarafından düzenlenen toplantıda özel okul ve kurs yöneticilerinin katılımı ile istişare edildi. danismanim.org bölge sorumlusu Tarık Yarcı eğitim konusunda sadece devlet okullarına değil aynı zamanda özel okul kurs merkezlerine de hizmet verdiklerini, yep yeni plan ve projelerle yine bir araya geleceklerini söyledi.

Yarcı, yazılım sistemleri ile eğitim materyallerinin daha verimli kullanımını sağlamak için pek çok alanda kurumlara hizmet sağladıklarını amaçlarının Kayseri’yi eğitimde marka il haline getirmek olduğunu belirtti. Tarık Yarcı en son Kayseri geneli yaptıkları deneme sınavlarında eğitim kurumlarında ilk yüzde 10 a giren öğrencilere motivasyon amaçlı tamamen ücretsiz Kapadokya Bölge gezisine götürdüklerini bu ve benzeri faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

Toplantıya iştirak eden diğer bir konuk Kapadokya Üniversitesi Rehberlik Uzmanı Murat Ataşçı' da söz olarak öğrencilerin doğru mesleği seçmelerinin hem ülke ekonomisi hem de öğrencilerin bireysel mutlulukları adına son derece önemli olduğunu belirtti. Murat Ataşcı sınava hazırlanan adayların doğru ve güncel bilgiye ulaşmalarını önemsediklerini ve konuda tüm eğitim kurumları ile iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

PAYLAŞ
GÖNDER
×