Reklamı Kapat

“Dubai TTM için 11 Milyon Dolar harcanmış, hadi yalanlayın“

“Dubai TTM için 11 Milyon Dolar harcanmış, hadi yalanlayın“
Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu’nun sosyal medya hesabından yayınladığı belge yine bomba etkisi yarattı.

Kiracıoğlu tarafından yayınlanan belgede, Kayseri OSB çalışanlarını bir kişinin verdiği ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı müfettiş raporlarında yer alan ifadesinde, "Dubai için şu ana kadar 11 MİLYON USD harcadık, 20-25 MİLYON USD yükümlülük altına girdik" dediği görülüyor.

OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kayseri OSB yönetimi yalanda olsa iddialara cevap vermeye başladı. Resimde yayınlanan belgede kendi çalışanınızın ifadesi var, bu ifadeye göre Dubai için şu ana kadar 11 MİLYON USD harcadık, 20-25 MİLYON USD yükümlülük altına girdik diyor. Hadi bu konuyuda yalanlayın da görelim. Takdir sanayicilerimizindir" ifadelerini kullandı.

KAYSERİ OSB YÖNETİMİ, ESKİLERİ BIRAKTI İDDİA SAHİPLERİNE CEVAP VERMEYE BAŞLADI

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu’nun paylaşımında kullandığı bazı ifadeler ise dikkatlerden kaçmadı. Kiracıoğlu, Kayseri OSB yönetiminin kendileri hakkındaki iddialara ‘yalan’ da olsa cevap vermeye başladıklarının altını çizdi.

Kayseri OSB mevcut Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetimi, daha önce kamuoyu gündeminde yer alan iddialara cevap vermek yerine, Kayseri OSB’de önceki yıllarda görev alan isimlerle ilgili iddialar öne sürmüştü. Ayrıca, 2019 yılında yapılan seçimli genel kurulda aday olan bir ismin sahibi olduğu arsa üzerinden polemik gündeme gelmişti.

İŞTE DUBAİ İLE İLGİLİ YAYINLANAN O BELGE:

PAYLAŞ
GÖNDER
Kiracıoğlu: "Utanmadan sıkılmadan nasıl bu kadar yalan söyleyebiliyorsunuz?" Bakan Koca: Virüs gençler üzerinden yayılıyor Kayserispor'un Konyaspor maçı hakemi açıklandı Kazım Yücel: Gerçek Demokrasi Özgür Basınla Mümkündür Büyükşehir’den 6 Kırsal Bölgede Yol Çalışması Meğer OSB Vakfı OSB'nin değilmiş!.. İNCETOPRAK, “BASIN ÇALIŞANLARIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN GÖZÜ VE KULAĞIDIR” AK Parti'de gündem: EYT Uluslararası Roket Mühendisliği Yarışması’na ERÜ’lü Öğrenciler Katılacak Başkan Büyükkılıç’ın yatırım hızına bütçe yetişmiyor KASKİ’den alternatif yollar için alt yapı atağı MSB açıkladı: 2 terörist etkisiz hale getirildi “DEVİR TESLİM SALONU DEVŞİRME BİR SALONDUR” Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşı 2022'de kaç asgari ücret olacak? KAYMEK, Mostar'da minik gönüllere dokundu ERÜ’de “Çocuk İstismarıyla Mücadelede Eğitim Kurumlarının Rolü” Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi Kışın az yakıt tüketmek istiyorsanız bunları yapın!.. Oruçreis Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Uzlaşma Başladı Başkan Çolakbayrakdar, “Hizmetlerimizle yeni bir şehir kuruyoruz” Kayseri OSB’de Devir Teslim Töreni gerçekleştirildi Kiracıoğlu: “Dubai projesinden patladılar” OSB'nin resmen görevden alınan başkanı Nursaçan kendini savunacak Adalet Bakanı Gül, Büyükşehir’i ziyaret etti, Büyükkılıç’tan övgüyle bahsetti KAYSERİ, BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İLE ZİRVEDE O şehir depremle sarsıldı!..
×