Reklamı Kapat

DOĞAN: 12 EYLÜL BİZİM İÇİN KARA GÜNDÜR

DOĞAN: 12 EYLÜL BİZİM İÇİN KARA GÜNDÜR
MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, 12 Eylül darbesinin yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Doğan mesajında; “Ne zulmü ne de ülküdaşlarımızı unuttuk. Acılarımız ilk günkü gibi taze, hafızamız ilk günkü gibi açık. Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız” dedi.

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, yaptığı yazılı açıklamada; “12 Eylül 1980 tarihinde darbe yapıp, millet adına yönetime el koyduklarını söyleyenler şüphesiz en çok bu milletin evlatlarını, millet sevdalısı olan ülküdaşlarımızı hedef aldılar. Yüzlerce ülküdaşımız, yalancı şahitlerin asılsız iddiaları ile tutuklanmıştır. Tarihe kara bir leke olarak geçen bu dönemde vatan evlatları sanık sandalyesine oturtulmuş, iradesi kelepçelenmiş, adalet terazisi olmayan hâkim ve savcılar tarafından yargılanmıştır. Acı ile yoğrulmuş o günleri şüphesiz unutmamız mümkün değil. Tek gayeleri vatanın birliği ve Türk milletinin bekası olan Ülkücüler; hapishanelerde, karanlık zindanlarda, hücrelerde yıllarca sorguya, hakarete, dayağa ve akıl almaz işkencelere maruz bırakılarak hürriyetlerinden yoksun bırakılmışlardır. Ölümle sınanmış, yağlı urganlarla imtihan edilmişlerdir. Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere 587 ülkücü “MHP ve Ülkücü Kuruluşlar Davası”nda idam ile yargılanmış, Başbuğumuz Alparslan Türkeş 11 yıl 1 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır. Türk Milleti’ni sevmekten, Allah yolunda yürümekten başka bir suçları olmayan Yusuf yüzlü fidanlarımız, ağabeylerimiz; Ahmet Kerse, Ali Bülent Orkan, Cengiz Baktemur, Cevdet Karakaş, Fikri Arıkan, Halil Esendağ, İsmet Şahin, Mustafa Pehlivanoğlu, Selçuk Duracık idam edilmişlerdir. Suçsuz 9 ülküdaşımızı idam sehpasına çıkaran alçakları unutmadık, unutmayacağız! Onlar Allah’tan başkasına boyun eğmeyen, Hak Davanın diz çöktürülmeyen kahramanlarıydı. Onlar cellâdına gülen gönül erleriydi. Millet için gün geldi Yavuz gün geldi Yunus oldular. Herkes bilsin ki; ülkücü hareket, dün zulme, işkenceye boyun eğmedi, tehditlere teslim olmadı. Hak yolda, Allah yolunda baş verdi, baş eğmedi. Bugün de Ülkücü Hareket, Vatan, Millet ve Allah yolunda yürümeye devam etmektedir. Vatan ve Millete yönelik her türlü kirli oyunu kurgulayan hayalperestler dün olduğu gibi bugün de Ülkücü Hareketin sarsılmaz çelikten iradesini karşılarında görecek, mukadder yenilgilerini tadacaklardır. Bu vesileyle tekrar başta Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’i rahmetle anıyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Ne zulmü ne de ülküdaşlarımızı unuttuk. Acılarımız ilk günkü gibi taze, hafızamız ilk günkü gibi açık. Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
“Davetsiz giden mindersiz oturur” diyen MHP Milletvekili Ersoy Kayserispor Zirvesi'ne katılmayacak AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU’NDAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'ndan 17 Eylül mesajı Kayseri Yozgatlılar Dernekleri Federasyonu AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun 12 Eylül mesajı BAŞKAN OKANDAN’DAN “YERLİ VE MİLLİ” ÜRETİME DESTEK MESAJI SERKAN TOK: UNUTMAK TÜKENMEKTİR DOĞAN: 12 EYLÜL BİZİM İÇİN KARA GÜNDÜR AK Parti Milletvekili Yıldız'dan Aşure Günü mesajı AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'ndan eğitim-öğretim yılı mesajı BÜYÜKŞEHİR PROJELERİ HIZ KAZANDI AK PARTİ'DE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ İyi Partili İncesu Belediye Başkanı, AK Parti'de AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Tüm teşkilatlarımız dip diri Başkan Yalçın'dan tokat gibi cevap Büyükkılıç, TBMM Başkanvekili Gök’ün davetiyle Gezi Güzelköy’de Dr. Sema Karaoğlu: Böylesine Şanlı Zafer Yalnızca Milletimize Nasip Olmuştur Başkan Büyükkılıç 'Vefa Buluşmaları' kapsamında İncesu ve Yahyalı'da MHP Milletvekili Ersoy'dan 30 Ağustos mesajı MHP İl Başkanı Tok'tan 30 Ağustos Zafer bayramı mesajı AK Parti Kadın Kolları Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret etti ÇOPUROĞLU; ‘’30 AĞUSTOS TÜM DÜNYA’YA ANLATILAN BİR DESTANIN ADIDIR’’ Başkan Büyükkılıç, Tomarza’da gerçekleştirilen Vefa Buluşması’na katıldı AK Parti Vefa Toplahtısı bu kez Felahiye'de yapıldı AK Parti'de vefa toplantıları sürüyor
×