Reklamı Kapat

Develi Kaymakamı Duru'dan Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası'na Destek

Develi Kaymakamı Duru'dan Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası'na Destek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası'na Develi Kaymakamı Murat Duru da bir maaşını bağışlayarak destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyası''na destek gün geçtikçe büyüyor. Develi İlçe Kaymakamı Murat Duru da kampanyaya bir maaşını bağışlayarak destek verdi. Kaymakam Duru, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ''Milli Birlik ve Dayanışma Kampanyasına'' ben de bir maaşımı bağışlayarak imkanlarımız ölçüsünde destek oluyorum. Çünkü biz Türkiyeyiz, çünkü biz Türk Milletiyiz, evelallah biz birbirimize yeteriz. Haydi Develim, haydi Türkiyem" ifadesinde bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Daha temiz Kocasinan için modern araçlarla hummalı çalışma Melikgazi ilçesi metruk binalardan temizleniyor Talas’ta bayram başka güzel Develi Kaymakamı Duru, emniyet ve jandarma personelinin bayramını kutladı Çocukların bayramlıkları, Kocasinan Belediyesi’nden Başkan Özdoğan ve Kaymakam Sezen'den şehit ailelerine bayram ziyareti Melikgazi'den Şirintepe'de genç ve yaşlılar için yeni proje Başkan Çolakbayrakdar, Şehitlere Dua Etti Büyüklerle Bayramlaştı Yavuz: “Kayseri’de ilk ‘Şehit ve Gazi Birimi’ Talas’ta” Bayram sabahına beyaz örtü ile uyandılar Tomarza’ya yeni sağlık tesisleri yapılıyor Sıfır Atık Projesinde Türkiye’nin ilk temizlik aracı Kocasinan Belediyesi'nde Millet Bahçesi'ne Bakan Onayı Her mahalle haşerata karşı haftada 2 gün ilaçlanıyor Kocasinanlı esnaflardan Başkan Çolakbayrakdar’a övgü ve teşekkür Melikgazi Belediyesi Keykubat’ın yeniliyor Bünyan Belediyesi'nden LGS'ye girecek öğrencilere maske ve el dezenfektanı Kocasinan, Koronavirüs ile mücadelede başarılı çalışmalarıyla göz doldurdu Bünyan’da dereler temizlenerek ilaçlanıyor Başkan Çolakbayrakdar: “Hizmetlerimizle gönüllere misafir oluyoruz” Talas'ta muhteşem 19 Mayıs kutlaması Melikgazi Belediyesi'nden 6 gençlik projesi Develi Belediyesi’nden evde kalan vatandaşlar için müzik şöleni Başkan Yalçın'dan şehit yakınları ve gazilere bayram hediyesi Melikgazi Belediyesi, 30 bin iaşe paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı
×