DEVA Partisi Özvatan İlçe Başkanı Şahin Çağrı Oldu

DEVA Partisi Özvatan İlçe Başkanı Şahin Çağrı Oldu
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kayseri İl Başkanlığı, genel seçimler sonrası yeniden yapılanma ve teşkilatlanma çalışmaları kapsamında yetki belgesi vermeye devam ediyor. İl başkanlığının önerisi üzerine Özvatan’da teşkilatlanma çalışmaları başlatmak için kurucu ilçe başkanı olarak Şahin Çağrı’ya DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından yetki belgesi verildi.

DEVA Partisi Kayseri İl Başkan Vekili Ufuk Taşcı konuya ilişkin olarak: “Genel seçimler sonrası parti teşkilatlanma ve il yönetimi yeniden yapılanma çalışmaları noktasında liste hazırlama çalışmalarımız devam etmektedir. DEVA Partisi’nin Kayseri’de temelleri atıldığı günden bu yana yoğun bir özveri ile desteğini esirgemeyen, kurucu üye ve il teşkilat işleri başkanı olarak görev yapmış bulunan Şahin Bey ile yaptığımız istişareler sonrası memleketi Özvatan’da ilçe başkanlığı görevine talip olmuştur. Başlatılan yeni süreç ile birlikte kurucu ilçe başkanı olarak yetki alan Şahin Çağrı’nın Özvatan ilçemizde DEVA Partisi kimliğini en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tam. Kendisinin yörenin insanı olması, yapacağı çalışmalar ve teşkilatlanma faaliyetleri, partimize ve bizlere çok şey katacaktır. Yaklaşan yerel seçimler öncesi bölgede varlığımızı güçlendirerek sesimiz olacaktır. Ayrıca kamuoyuna belirtmek istediğim iki husus bulunmakta: Bunlardan ilki, genel seçimler sonrası yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. Yönetimden ayrılan yol arkadaşlarımız olduğu gibi yönetime yeni katılmak isteyen yeni yol arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Bu bağlamda yeni il yönetimi oluşturmaya yönelik yoğun temaslarımız devam etmektedir. Yüreğinde DEVA sevgisi ve güveni olan ve siyasete zaman ayırabilecekler ile yola devam etme noktasında ince eleyip sık dokuyarak titiz bir çalışma yürütmekteyiz. İkinci husus ise ilçelerden il teşkilatımıza doğru bir yapılanma çalışması yürütmeye başladık. Kurulmamış ilçe başkanlıkları için o yörenin önde gelenleri ile istişarelerimiz devam etmekte olup, mevcut ilçe başkanlarımızla birlikte görüşmelerimizi sürdürmekteyiz. Bu vesile ile Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan tarafından Özvatan ilçe başkanımız olarak  görevlendirilen Şahin Çağrı’ya yeni görevinde başarılar dilerim. Kendisine, partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Özvatan’a kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirilen Başkan Çağrı ise: “Partimiz kurulduğu günden bu yana elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. Bu güzel ve gittikçe büyüyen DEVA ailesinin parçası olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah DEVA Partisi çatısı altında Özvatan’ım için ben ve teşkilatlanmada görev alacak yeni arkadaşlarla elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve partimizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Beni bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan olmak üzere, Teşkilat İşleri Başkanımız Sadullah Ergin Beyefendiye, İl Başkanımız Ufuk Taşcı’ya ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda Özvatan’da kalbi DEVA için atan gönüllülerimizle en kısa sürede yapılanma gerçekleştirip, kongreye ve yerel seçimlere hazırlığımızı yapacağız. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Arıkan, “Kayseri’nin kangren haline gelmiş sorunları var” DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı Saadet Partisi’nden Boykot Duvarı Timuçin, “Sadece görevimden affımı istedim" Arıkan: “Merhum Demirel’in 'Dün dündür, bugün bugündür.' Cümlesinin Varisi AK Parti Olmuştur” “Organize sanayi bölgesinde aylık 50 bin lira maaş alan kaynakçı var” Ataş, “Türkiye dünyanın en fazla sığınmacı bulunduran ülkesi konumuna gelmiştir” Milletvekili Ataş, “Bu sistem bizi ittifaka zorladı” Özdemir: Türkiye yalnızca kendi gündemine hapsolan bir ülke değildir Çopuroğlu kararlı: Yivsiz tüfeklerin satışı zorlaştırılacak CHP’li Niyazi Ünalmış: “AK Parti, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yaklaşık 50 başvuru var” Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak” Milletvekili Ataş: Mobilyacılık sektörünün finansmana erişim hususunda ciddi sıkıntılar bulunmakta Özhaseki, “Türkiye’deki bütün şehirlere dikkat edin son 20 senedir eli yüzü açığa çıkmıştır” Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız” Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu Arıkan Sordu: “Kayseri’ye Hızlı Tren Ne Zaman Gelecek" İYİ Partili Erhan Özhan, “Kırsal nüfusumuz git gide azalıyor” CHP’Lİ Özgür Özer, “Kayseri’de trafik akışkanlığından bahsetmek mümkün değil” Elitaş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz” MHP’li meclis üyesi Bayrak, İncesu Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu Saadet Partisi Melikgazi Divan Toplantısı yapıldı Kayıp 11 denizciye ilişkin Milletvekili Çopuroğlu mecliste açıklamalarda bulundu
×