DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı

DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Türkiye genelinde her il, ilçede kendi adaylarıyla seçime girme kararı alan DEVA Partisi’nde 20 Kasım’da başlayan, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerine yönelik aday adaylığı başvuru süreci 29 Aralık’a kadar devam ederken bugün Ankara’da gerçekleştirilen “Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında” Genel Başkan Ali Babacan Pınarbaşı ve Özvatan ilçeleri için belediye başkan adaylarını açıkladı. Pınarbaşı ilçesinde partinin ilk kurulduğu yıldan itibaren ilçede teşkilatlanma çalışmalarını yürüten ve kurucu ilçe başkanı olan Fazıl Demircioğlu partisinin Pınarbaşı’da Belediye Başkan Adayı olurken, Özvatan’da partinin kurucu ilçe başkanı olarak atanan Şahin Çağrı Belediye Başkan Adayı oldu.

Aday tanıtım toplantısında Partinin Pınarbaşı İlçe Belediye Başkan Adayı Demircioğlu: “Bugün ilk etap adayların açıklanması programında Kayseri’den açıklanan ilk ilçe başkan adayı olmanın heyecanını yaşamaktayım. Pınarbaşı için daha yaşanabilir, daha güzel bir gelecek vaat eden bir misyonla Ali Babacan’ın liderliğinde DEVA Partisinin resmi belediye başkan adayı oldum. Yıllardır göz ardı edilen transit bir konumda olup hak ettiği değere bir türlü ulaşamayan yahut ulaştırılmayan güzide ilçemiz Pınarbaşı’yı daha iyi bir yere taşımak, bölge vatandaşının sorunlarına çözüm odaklı hizmetler sunmak için kolları sıvadım. Bu şehirde doğmuş, yıllardır bu şehirde yaşayan bir birey olarak hemşerilerimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını ve beklentilerini çok iyi biliyorum. Pınarbaşı’yı herkesin düşlerde özlediği o eski günlerdeki canlılığına kavuşturmak için çıktığım bu yolda temel ilkelerim, şeffaflık, katılımcılık ve adalet üzerine kurulu bir yönetim anlayışıdır. Eğitimden istihdama, ulaşımdan, tarım ve hayvancılığa, çevre düzenlemesinden alt yapıya varana kadar birçok alanda kaliteli hizmetler sunarak, şehrimizi çağdaş standartlara ulaştırmak için çaba göstereceğim. Bu yolda değerli Pınarbaşılı hemşerilerimden destek bekliyorum. Birlikte daha güzel bir Pınarbaşı için güçlerimizi birleştirelim. Pınarbaşı’yı Şimdi Belediyecilikte Atılım Zamanı diyerek DEVA Belediyeciliği ile tanıştıralım ve örnek bir ilçe haline getirelim” dedi.

Özvatan Belediye Başkan Adaylığı açıklanan Çağrı ise şunları söyledi: “Partimizin kendi adımızla şanımızla yerel seçimlerde yer alıyoruz kararı ile birlikte aday adaylığına niyet ettim ve bugün Ankara’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısında Genel Başkanımız Ali Babacan tarafından adaylığım açıklandı. Bunun için mutluyum. Özvatan’ı DEVA Partisi ile tanıştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Artık Özvatan yeni bir yüzü yeni bir yönetimi hak ediyor. Değişim için atılım için kolları sıvadık. Değerli Özvatanlı hemşerilerim, bu şehir bizim ve hepimizin ortak bir sorumluluğu altındadır. Bu sorumluluğu taşıyarak, birlikte daha güzel bir Özvatan inşa etme çağrısında bulunuyorum. Her kesimi kucaklayan şeffaf ve adil yönetim anlayışı ile hareket edecek bir belediye başkan adayı olarak, ilçemizdeki potansiyeli en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAZIM YÜCEL MEYDANDA VATANDAŞLARI DİNLEDİ DEVA Partisi Kocasinan Başkan Adayı Türkmen, "Görmezden gelinen ulaşım sorununu biz çözeceğiz" Milletvekili Çopuroğlu, “Hızlı tren projesi bölge için önemli bir ulaşım ağı oluşturacak” Milletvekili Özsoy duyurdu: “Keleş Deresi’nde doğal afet ve taşkın hasarı onarımı yapılacak” Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler” CHP Kocasinan İlçe Başkanlığından Kocasinan Belediyesi’ne Slogan Tepkisi Yücel: “Vatandaşı makarna, mantıyla kandırmaya alıştılar” Gözütok, “Talas’a 7 gün 24 saat açık kalacak kreşler yapacağız” İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Şahin’den Cumhuriyet Meydanı’ndaki parti bayraklarına eleştiri Başkan Büyükkılıç 5 yıllık projelerini açıkladı Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim”
×