DEVA Partisi Kayseri 3 ilçe başkanına yetki belgesini verdi

DEVA Partisi Kayseri 3 ilçe başkanına yetki belgesini verdi
Deva Partisi Kayseri’de teşkilatlanma çalışmalarında yetki belgelerini vermeye başladı.

Bu kapsam doğrultusunda 6 Nisan 2021 tarihinde Pınarbaşı, Tomarza ve Yeşilhisar ilçelerinde kurucu ilçe başkanlarına teşkilatlanmalarını oluşturmaları için yetki belgeleri, İl Başkanı Begüm Başmısırlı tarafından il başkanlığında yapılan tören ile verildi.

Törende konuşan Başmısırlı: “İl yönetimi olarak kuruluşumuzu tamamlamanın ardına hızla harekete geçtiğimiz teşkilatlanma çalışmalarında genel merkezimize önerdiğimiz kurucu üç başkan adayımızın isimleri, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın onaylaması ile resmiyet kazanmıştır. Kayseri’nin DEVA’sı olarak teşkilatlanma çalışmalarımıza emin adımlarla gece gündüz devam etmekteyiz. Bu süreçte gerek merkez ilçelerimizde gerekse taşra ilçelerimizdeki teşkilatlanma çalışmalarında aktif olarak yer almak isteyen ve bizlere teveccüh gösteren vatandaşlarımızın yoğunluğu söz konusu. Bu da bizi fazlasıyla memnun etmekte ve geleceğe daha umutla bakmamızı sağlamaktadır. Bugün yetki belgesini verdiğimiz ve önemle altını çizerek belirtiyorum ki birilerinin tavsiyesi, yönlendirmesi olmaksızın inanarak gönül vererek DEVA ailesine gelen Pınarbaşı, Tomarza ve Yeşilhisar kurucu ilçe başkanlarımız; yetki belgesi almadan da aktif olarak bulundukları ilçelerde DEVA’mızı ellerinden gelenin fazlasıyla vatandaşlarımıza anlatmaya çalıştılar. Ben inanıyorum ki bu saatten sonra daha fazla çaba ile bulundukları ilçeleri hızla maviye boyamaya devam edecekler. Önümüzdeki haftalarda birkaç ilçemizin başkanlarını ve bir merkez ilçemizin başkanını daha açıklayacağız, bununla ilgili istişarelerimiz de devam etmektedir. Çıktığımız bu güzel ve memlekete deva olacak bu yolun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Biz duygusu içerisinde hareket ederek güzel bir yol/dava arkadaşlığı yaşayacağımıza canı gönülden inanıyor, üç başkanıma da başarılar diliyorum ” dedi.

Yetki belgeleri takdim edilip rozetleri takılan ilçe başkanlarının isimleri ise şöyle: Pınarbaşı ilçesi Fazıl DEMİRCİOĞLU, Tomarza ilçesi Mehmet BAL, Yeşilhisar ilçesi Mustafa TEPE. Yetki belgesi verilen 3 ilçede en kısa sürede ilçe kongreleri yapılacağı belirtildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Akşener, 4B’li çalışanların hakkını sordu AK Parti Kocasinan Rekor Kırdı... Kabinede 3 değişiklik Bahçeli’den 128 Milyar dolar yorumu Başkan Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanları Toplantısına katıldı... Kılıçdaroğlu hakkında hazırlanan fezleke TBMM’de AK Partili belediyelere ramazan genelgesi “Tuzun koktuğu günleri yaşıyoruz” CHP Kayseri Milletvekili Arık besicilerin isyanını dile getirdi Çakmak: “Gençler Umut Vaat Etse de İktidar Umutsuzluğa Terk Ediyor" Başkan Çopuroğlu, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı DEVA Partisi Kayseri 3 ilçe başkanına yetki belgesini verdi Yeniden Refah İl Başkanı Narin’den teravih namazı tepkisi İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KIRSAL MAHALLE ÇAĞRISI Bahçeli: “İbreti alem için, 104 emekli amiralin rütbeleri sökülmelidir” "O gece sabaha kadar uyumadık" Özhaseki: “Türkiye ile mücadele eden kim varsa bu bildiriden çok hoşnut olmuştur” “Kanal İstanbul’u yapacağız. Şimdi her zamankinden daha çok inanıyoruz” Cumhurbaşkanı Erdoğan, vefatının 24'üncü yılında Alparslan Türkeş'i andı Gece yarısı bildiri yayımlayan emekli amirallere sert tepki İYİ Parti İl Başkanı Ataman’ın Türkeş açıklaması merak uyandırdı Yeniden Refah Kayseri teşkilatı 6 Haziran için özel çalışma gurubu kurdu Özhaseki: PKK ve FETÖ ile mücadelemiz ölümüne devam edecek CHP’li Arık: “Bir Gün Değil Her Gün Farkında Olun! LGBT üyelerinden İYİ Parti lideri Meral Akşener’e teşekkür
×