Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme

Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme
Deva Partisi Kayseri teşkilatında hareketli günler yaşanıyor.

Begüm Başmısırlı’nın istifasının ardından yeni il başkanının belirlenmesi için istişareler devam ediyor.

İl Başkanlığı koltuğu için 7-8 ismin aday olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Prof. Dr. İbrahim Gezer’in bu akşam Kayseri’de olacağı ve yönetim kurulu ile görüşme yapacağı öğrenildi.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Prof. Dr. İbrahim Gezer’in il başkanlığı için aday olan isimlerle ayrı ayrı görüşeceği ve il yönetiminin aday isimlere ilişkin değerlendirmelerini  aldıktan sonra son karar için Ankara’ya döneceği ifade edildi.

Kayseri il Başkanı olacak ismin 1 hafta 10 gün içerisinde Deva Partisi genel merkezinde yapılacak toplantının ardından Genel Başkan Ali Babacan’ın vereceği karar ile kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
"EYT sorununu çözeceğiz" Türkiye’de kaç siyasi parti var? Kazım Yücel: Okullar eğitim ve öğretime hazır değil Narin: “CHP bu milleti ve cumhuriyet ruhunu anlayamayacak” Erbakan: “Seçim barajı sıfıra kadar indirilmeli” Kazım Yücel manzarayı gözler önüne serdi ve yetkililere çağrı yaptı “Suda KASKİ vurgunu!” Fatih Erbakan: 'Kaliteli nesiller yetiştirmek hayati öneme sahip' Ataman: Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun Özhaseki: “Ülkemizde özgürlük ortamını AK Parti olarak biz sağladık” Karayel: "Afganistan’dan veya başka yerden daha fazla mülteci istemediğimizi ifade ettik" Kazım Yücel: Etin ve yemin ithal edilmesi ülkemiz için büyük utanç Milletvekili İsmail Özdemir'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a tebrik AK Parti'den MHP İl Başkanı İncetoprak'a hayırlı olsun ziyareti MHP'de İncetoprak'ın yönetimi belli oldu SP teşkilatı Tomarza’da vatandaşlarla buluştu MHP İl Başkanı İncetoprak’ın listesi onaylandı Kazım Yücel’den Büyükşehir Belediyesi’ne ironi dolu gönderme MHP Milletvekili Baki Ersoy: “Kayseri İl teşkilatındaki değişim bir nöbet değişimidir” Özhaseki, "Gönül belediyeciliğini de inşa etmeye çalışıyoruz” Özhaseki: CHP’li belediyeler mağdur edebiyatı yapıyor MHP İl Başkanı İncetoprak, koltuğuna oturdu SP’li Aktaş, Gökkent mahallesinin sorunlarını gündeme taşıdı MHP’de Adnan İncetoprak mazbatayı aldı “Kılıçdaroğlu, yalan ile Guinness Rekorlar Kitabı'na aday"
×