Reklamı Kapat

DEVA Hanım’dan CHP, İYİ Parti ve Yeniden Refah Partisi’ne Ziyaret

DEVA Hanım’dan CHP, İYİ Parti ve Yeniden Refah Partisi’ne Ziyaret
Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı ve beraberindeki kurucu heyet üyeleri bugün CHP İl Başkanlığı, İyi Parti İl Başkanlığı ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

İl Başkanlarının bir araya geldiği ve sohbet havasında geçen ayrı ayrı ziyaretlerde, Kayseri ve Kayseri siyasetine dair konular ele alındı. Ziyaretin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Başmısırlı: “Şehrimiz için diyalog ve istişare görüşmeleri kapsamında bugün parti ziyaretlerimizi başlatmış olup, siyasetin şehrimizde ötekileştirmeden ve gruplaştırma olmadan güzel bir diyalog içerisinde yapılabileceğini net bir şekilde görmekteyiz. Şehrimiz siyaseten sadece A ya da B partisine ait değil, olamazda! Şehrimizin ve vatandaşlarımızın gündemi hepimizi ilgilendirir. Bugün ziyaret ettiğimiz partilerin il başkanları ile birlikte, yaşadığımız bu zor günlerde kent gündemini ve sorunlarını konuşup; olması gerekenler ile olmaması gerekenleri toplumun özlediği siyasi üslubu dile getirdik. İletişim çağında iletişimsizliğin mümkün olmadığı bir zaman içerisinde diyalog kurmadan, istişareler yapılmadan alınan kararlar neticesinde kaybeden şehrimiz ve hemşehrilerimiz olmuştur. Nezaket ziyaretlerimiz kapsamında bugün bizleri kabul eden partilerin il başkanlarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Aynı hassasiyeti ve önemi iktidar partisi ve ortağından da görmek isterdik ancak ne yazık ki randevu taleplerimiz olumlu yönde karşılık bulmamıştır. Bizler o, bu ya da şu kişiler değiliz bu memleketin evlatlarıyız. Her ne kadar siyasi rakip olarak gözükse bile amacımız daha güzel bir Kayseri daha güzel bir Türkiye’dir. Ben inanıyorum ki Deva Partisi olarak Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde hem şehrimize hem de Türkiye’ye yeni bir siyaset anlayışı getireceğiz ve kazanan şehrimiz, kazanan Türkiye olacak. Biz Deva ailesi olarak Kayseri’de partiler arası diyaloğumuzu sürdüreceğiz.” dedi.

Başkan Başmısırlı, ziyaretlerine devam edeceğini belirtti. Heyet, perşembe günü Saadet Partisi ve Gelecek Partisi’ne  nezaket ziyaretlerini sürdürecek.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kazım Yücel'in Çağrısına Büyükşehir Yanıt Verdi Özhaseki: “Millet İttifakı bir yapım ekibi değil, bir yıkım ekibi” Özhaseki: "Türkiye’nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez" AK Parti teşkilatları saha çalışmalarına devam ediyor Bakan Akar Kayseri’de konuştu... Yeniden Refah İl Başkanı Narin: Üreticimiz kurban ediliyor Kazım Yücel, hayvan pazarını gezdi besicilerin sıkıntılarını dinledi SP’li Aktaş’tan Palancıoğlu’na kentsel dönüşüm eleştirisi Bahçeli: “Bal gibi, buz gibi CHP-HDP-İP ortaktır” Yeniden Refah’ın gençleri sahada İYİ Partili Kazım yücel pazarı gezdi memnuniyeti ölçtü!.. Çopuroğlu: “Dünyada hatırı sayılır bir şekilde adından söz ettiren bir ülkenin vatandaşıyız” Yeniden Refah İl Başkanı Narin işine giden vatandaşa simit ve çay ikram etti Başkan Çopuroğlu Ankara'da SP'li Sinan Aktaş, 1153 şirket işçisi için vaatte bulundu Kayseri'deki 4 seçmenden 1’i AK Partili İYİ Partili Kazım Yücel: Suriyeliler hükümetin nazlı evlatları oldu Saadet Partisi il teşkilatı vatandaşa zamları sordu CHP MİLLETVEKİLİ ARIK 5 DAKİKADA KAYSERİ’Yİ ANLATTI Çopuroğlu Bünyan Teşkilat Toplantısına katıldı Başkan Çopuroğlu: “STK’larla sırt sırta diyaloğumuz devam edecek” Deva il Başkanı seçimi için flaş gelişme Erbakan: Bu şartlar altında üretim yapan çiftçiye madalya takılmalı İYİ Partili Hasan Mert Çakmak: ESNAF BUGÜN AÇIYOR YARIN DEVREDİYOR Kazım Yücel'den zamlara tepki: Yeter Artık, Vatandaşı Bitirdiniz!
×