Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği

Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği
Öğretmen evinde, deprem dolayısıyla Kayseri’ye gelen öğretmenlerle birlikte yemek etkinliği düzenlendi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri öğretmen evinde, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla depremden etkilenen ve Kayseri’de görevine devam eden öğretmenlerle birlikte yemek etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse de katılım sağladı.

Deprem dolayısıyla Kayseri’de görevini devam ettiren öğretmenlerin şehre sağladıkları vakur duruşu ve uyumu tebrik eden Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse; “Depremden ilk etkilenen ilimize gelip burada görevini devam ettiren öğretmenlerimizle beraber 24 Kasım öğretmenler günü yemeğini, temsilen tüm öğretmenlerimiz adına bu akşamı inşallah gerçekleştireceğiz. Çok kıymetli öğretmenlerim yaşam bazen insanı hiç beklemediği zorlu olaylarla karşı karşıya getiriyor, sizler bu durumu yaşadınız biz de ülke olarak hissettik. Öncelikle yaşadığımız kayıplardan dolayı rahmetli olanlara Allahtan rahmet diliyorum. Bu süreçte sizler Kayseri’de görev yapmaya başladığınızdan itibaren benim en çok dikkatimi çeken sizlerin buradaki uyum süreciniz oldu. Göstermiş olduğunuz vakur duruştan ve uyumunuzdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Öğretmenlik mesleği, yeryüzündeki en önemli mesleklerden bir tanesidir. İnsan hayatına dokunan, canlandıran ve yön veren bir mesleği icra ediyoruz. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde herkesin hayallerine kavuşmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Erciyes Üniversitesi ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı Kayseri Üniversitesi ile Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi Arasında İki Ayrı Protokol İmzalandı Rektör Prof. Dr. Altun, Uluslararası Öğrenciler ile Buluştu Eğitimci Merve Gülcemal, ERVA'da 'Edeb'i Anlattı ERÜ, Sürdürülebilirlik 2024 Sıralamasında 8. Oldu ERÜ Tarafından Düzenlenen 5. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı Sona Erdi ERÜ’de Araştırma Dekanlıkları Çalıştayı Düzenlendi Altun: “Araştırma merkezlerimiz üniversitemizin yukarıda kalmasına katkı sağladı ERÜ Malezya’daki 3 Üniversite ile İş Birliği Yapacak ERÜ’ye TÜBA’dan 3 Ödül AGU¨ O¨gˆretim U¨yesi Dr. Erdem’e U¨stu¨n Bas¸arılı Genc¸ Bilim I·nsanı O¨du¨lu¨ NNYÜ’de “Diş Hekimleri İçin Sağlıklı Yaşam Rehberi” sempozyumu Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği ERÜ Araştırma Üniversiteleri Sıralamasında Devlet Üniversiteleri Arasında 8. Sırada Yer Aldı Erciyes Üniversitesi, ORA-KAF’23'e Ev Sahipliği Yapacak Bakan Yusuf Tekin: “Eğitimin başlangıç noktası ailedir” ERÜ’de rektör-öğrenci buluşması Öğrencilere teknolojik cihaz ve internet desteği başvuruları başladı AGÜ Öğretim Üyeleri “Dünyanın en etkili bilim insanları” Listesinde ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ersoy, ERÜ’yü Ziyaret Etti AGÜ Öğretim Üyesi Dr. Koca’ya YÖK’ten Üstün Başarı Ödülü Nuh Naci Yazgan ve Osmanlıdan Cumhuriyete Dönüşüm” Konferansı Üniversite öğrencileri için ‘Kültür Yolu’ gezisi düzenlendi ERÜ Safiye Çıkrıkçıoğlu Ziraat Fakültesi Laboratuvar Binası Temeli Atıldı ERSEM, nitelikli eğitim ihtiyacını karşılamaya yönelik eğitim alanlarını genişletiyor
×