Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği

Deprem Bölgesinden Kayseri’ye gelen öğretmenlere, Öğretmenler Günü yemeği
Öğretmen evinde, deprem dolayısıyla Kayseri’ye gelen öğretmenlerle birlikte yemek etkinliği düzenlendi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri öğretmen evinde, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla depremden etkilenen ve Kayseri’de görevine devam eden öğretmenlerle birlikte yemek etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse de katılım sağladı.

Deprem dolayısıyla Kayseri’de görevini devam ettiren öğretmenlerin şehre sağladıkları vakur duruşu ve uyumu tebrik eden Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse; “Depremden ilk etkilenen ilimize gelip burada görevini devam ettiren öğretmenlerimizle beraber 24 Kasım öğretmenler günü yemeğini, temsilen tüm öğretmenlerimiz adına bu akşamı inşallah gerçekleştireceğiz. Çok kıymetli öğretmenlerim yaşam bazen insanı hiç beklemediği zorlu olaylarla karşı karşıya getiriyor, sizler bu durumu yaşadınız biz de ülke olarak hissettik. Öncelikle yaşadığımız kayıplardan dolayı rahmetli olanlara Allahtan rahmet diliyorum. Bu süreçte sizler Kayseri’de görev yapmaya başladığınızdan itibaren benim en çok dikkatimi çeken sizlerin buradaki uyum süreciniz oldu. Göstermiş olduğunuz vakur duruştan ve uyumunuzdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Öğretmenlik mesleği, yeryüzündeki en önemli mesleklerden bir tanesidir. İnsan hayatına dokunan, canlandıran ve yön veren bir mesleği icra ediyoruz. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde herkesin hayallerine kavuşmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nden ‘sağlıklı yaşama teşvik’ projesi Kayseri, LGS’de en başarılı 10 şehir arasına girdi ERÜ’nün 2024 Yılı Etki Sıralamasındaki Başarısı ERÜ Turizm Fakültesi 15. Dönem Mezunlarını Verdi 9’uncu sınıf öğrencileri projeleriyle psikoloji dalında Türkiye ikincisi oldu Ülke genelinde 1 milyon 38 bin 192 öğrenci LGS’ye girdi Kayseri Üniversitesi Danışma Kurulu Toplandı NNYÜ Öğrenci Kulüplerinden “May Fest” Etkinliği ERÜ’de “ERÜSMÜS+ Kültür Buluşması” Düzenlendi NNYÜ Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerinde devir-teslim KAYÜ Aşçılık Programı Öğrencileri Başarıya Doymuyor Erciyes Üniversitesi'nden uluslararası yabancı dil eğitimi konferansı ERÜ'lü Öğretim Üyesi Karaboğa, Yükseköğretim Kurulu Üyeliği'ne atandı NNYÜ’de “Önlük Giyme ve Işık Alma” Heyecanı Kayseri Üniversitesi’nde “Güçlü Birey, Sağlıklı Aile ve Gelişen Toplum” Konulu Çalıştay Düzenlendi ERÜ Güzel Sanatlar Bölümü’nden Resim Şöleni! Kayseri Üniversitesi, Türk Devletleri Teşkilatı Türk Üniversiteler Birliği’ne Üye Oldu Türkiye Yüzyılı,Maarif modeli bilgilendirme toplantısı ERÜ, THE Genç Üniversiteler Dünya Sıralamasında İlk 500 Üniversite Arasında ERÜ, THE 2024 Asya Üniversiteleri Sıralamasında İlk 500’de NNYÜ’de Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresi Yapıldı ERÜ Patent Tescil Başvurusu’nda İlk 4’te Yerini Aldı 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Kayseri Bölge Yarışması Sergi Açılışı gerçekleştirildi Kayseri Üniversitesi, İşgücü Piyasalarında İhtiyaç Duyulan Alanlarda Eğitim Veriyor KAYÜ Rektörü, Çok Kitap Okuyan Öğrencileri Ödüllendirdi
×