Deniz Çağan AK Parti'den aday adayı

Deniz Çağan AK Parti'den aday adayı
Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve Gazeteci Deniz Çağan, AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Çağan, 14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili aday adaylığına ilişkin değerlendirmesinde, "Aile şirketimiz olan Çağan Grup'ta uzun yıllar üst düzey yöneticilik yaptım. 29.12.2003 tarihinden itibaren benimde ortağı olduğum Çağan Medya Grup bünyesinde yer alan Kanal 38 Televizyonu ve Haber 38 Gazetesi'nde Genel Müdür olarak görev yapmaktayım. Ayrıca Kayseri'de faaliyet gösteren (Basın İlan Kurumu Onaylı) 3 yerel gazeteden biri olan Gazete Kayseri'nin Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmaktayım. 2021 yılında Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı olarak seçildim. Ve halen görevime devam etmekteyim. Yapılacak seçimlerin başta Kayseri'miz olmak üzere, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum" ifadesini kullandı.

Çağan açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Öncelikle asrın felaketi olarak nitelendirilen Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabr-ı cemil, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Siyasetin, insana yüklediği sorumluluğun bilinciyle Allah'ın rızası, milletin duası için yapılması gereken bir görev olduğunu daha baştan bilerek, özümseyerek Kayseri'mize ve hemşehrilerimize hizmet edebilmek amacıyla Ak Parti'mizden Kayseri Milletvekili aday adayı olmak için Bismillah dedik. Kurulduğu günden bu yana üyesi olduğum Ak Parti'den aday adayı olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bir dünya Lideri Olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonu ve talimatları istikametinde her zaman Kadim Şehir Kayserimiz ve Ülkem için özveriyle çalışmaktan ve bu Cennet Vatana hizmet etmekten büyük gurur duyacağım. Dün olduğu gibi bugün de AK Partimizin çatısı altında Türkiye Yüzyılı'nda asrın lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve partimizin emrinde Ak Parti Saflarından kutlu bir yola çıkan Milletvekili Aday Adayı olarak, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin İslam Alemi ve dahi Ülkemiz adına bir kez daha hayırlı olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum." 

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×