Danişmanim.org 4 Milyon TL Dağıttı

Danişmanim.org 4 Milyon TL Dağıttı
Danışmanım.Org. eğitime destek vermeye tüm gücüyle devam ediyor.

Danismanim.org Kayseri genelinde Milli Eğitime bağlı resmi liselerde güçlü eğitim kadrosu sayesinde Uzman Psikolog ve Eğitim Koçları ile “Sınava Üç Kala Motivasyon ve Kariyer Günleri” konulu seminerlerine devam ediyor.

Kısa sürede Milli Eğitime bağlı birçok resmi liselere ulaşan Danismanim.Org yetkilileri, “ öğrencilerin sadece seminer, gezi, deneme sınavları vb. ile yanlarında değiliz aynı zamanda ekonomik olarak da tüm öğrencilerimizin yanındayız” diyerek her bir öğrenciye 800-TL değerinde toplamda 5.000 öğrenciye Eğitim Hediye Çeki (EDS Çeki) verdi.  

 2006 yılından beri eğitim sektöründe olan Danismanim.Org marka değerini her yıl çok daha fazla artırarak gerek Milli Eğitime bağlı resmi okullara, gerek özel okullara ve kurs merkezlerine çözüm ortaklığı yapmaya, çözüm üretmeye devam edecek.

Kurumlara sağlanan hizmetlerin yanı sıra Eğitim Hediye Çeki (EDS Çeki) gibi hizmetlerle öğrencilere de maddi anlamda desteklerinin devam edeceğini belirten Danismanim.Org yetkilileri “Eğitim Nerede Danismanim.Org orada” diye konuştular.  

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYÜ Mustafa Çıkrıkçıoğlu MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Mezunlarını Verdi ERÜ Veteriner Fakültesi’nde 25. yıl etkinliği düzenlendi KAYÜ Sosyal Bilimler MYO, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlarını Verdi Genç Memur Sen kitap okuyan öğrencileri ödüllendirdi ERÜ’de “IV. Araştırma ve İnovasyon Çalıştayı” KAYÜ, Azerbaycan Üniversiteleri ile el sıkıştı KAYÜ Pınarbaşı MYO’da Mezuniyet Sevinci Hayırsever Büyükkılıç Ailesinin Eğitime Kazandırdığı Okulda 'Okuma Bayramı' Sevinci NNYÜ, TÜBİTAK öğrenci projelerinde Türkiye ikincisi oldu LGS için geri sayım başladı: İşte merak edilenler ve cevapları ERÜ Turizm Fakültesi 13. Dönem Mezunlarını Verdi Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi’nde ‘TÜBİTAK Bilim Fuarı’ açıldı 2022 KPSS başvuruları başladı Kayseri Üniversitesi, 1. AR-GE Proje Pazarına 34 Proje İle Katıldı Türkiye’nin En Modern Bilim ve Sanat Merkezi Eğitime Hazır HEM HIZLI MI, HEM ANLAYARAK MI, OKUMALIYIZ? Kayseri Üniversitesi 4 yaşında ÖSYM, DGS başvuru tarihlerini açıkladı ERÜ’de 8. Erciyes Pediatri Akademisi Gerçekleştirildi Milli Eğitim Müdürü asaleten atandı Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nin alkışlanacak başarısı YKS hazırlık için açık liseye geçmek mantıklı mı? ERÜ’de 21. Bahar Şenliği 1-4 Haziran 2022’de Düzenlenecek KAYÜ Develi Seyrani Kampüsü gelişiyor Kayseri Eğitim Bir Sen 2. Kütüphanesini Açtı
×