CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu

CZN Burak hayatını kaybeden Turan için aileye taziye ziyaretinde bulundu
Kayseri’den İstanbul’a sosyal medya fenomeni CZN Burak için yürüyerek giden Neşet Turan, açtığı canlı yayın sırasında aracın çarpması sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Fenomen CZN Burak Burak Özdemir hayatını kaybeden Turan için Kayseri’ye gelerek aileye başsağlığı diledi. Özdemir burada helva yaparak aileyle yakından ilgilendi.

Kayseri’den İstanbul’a sosyal medya fenomeni CZN Burak isimli Burak Özdemir için yürüyerek giden Yürüyen Adamlar isimli sosyal medya fenomeni Neşet Turan, açtığı canlı yayın sırasında aracın çarpması sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Özdemir daha önceden duyurarak Kayseri’ye geleceğini söylemişti. Bugün Kayseri’ye gelen Özdemir ailenin Kocasinan İlçesi Kayabaşı Mahallesindeki evinde taziye ziyaretinde bulunarak baba Hacı Turan, Anne Cemile Turan ve Kardeş Ahmet Turan ile yakından ilgilendi. Özdemir burada helva yaparak dağıtımını gerçekleştirdikten sonra yaptığı açıklamada, “Öncelikle tüm sevenlerinin, ailesinin, tüm Kayseri'nin ve herkesin başı sağ olsun. Gerçekten çok seveni var. Ben mesajlarla tanıdım. Rahmetli olduktan sonra belki de milyonlarca mesaj aldım. Allah mekanını cennet eylesin. Günahlarını affetsin. Kendisi gerçekten insanlar da, ailesinde, arkadaşların da ve tüm Kayseri'de çok güzel iz bırakmış. Onlar toplam 6 kardeşmiş. Ama rahmetli olduktan sonra 5 kardeş kalmışlar. Artık yine 6 kardeşler. Ben onların bir kardeşi sayılırım. 1988 doğumlu ve çokta gençmiş. Keşke böyle olmasaydı. O kaza yaşanmasaydı. Çok iyi insanlar. Ben tanıştım. Keşke daha erken tanışsaydım. Bu arkadaşımız sosyal medya üzerinde yayınlar yapıyor. Ben daha yeni takip ettim. Yeni gördüm. Şimdi bazen arkadaşımıza kötü yorumlar yazıyorlar. Şimdi bu arkadaşlarımızın, ailemizin yerinde olmadan ne hissettiğini bilemeyiz. Sonuçta bir kardeş kaybetti. Babası, bir evlat kaybetti. Bazen kötü yorumlar yazıldığını görüyorum. İnsanlardan tek ricam, lütfen kardeşlerimize kötü yorumlar yazmayalım. Kötü niyetle yapmadılar. Kendi düşüncelerinde bir konsept oluşturdular. Bu konsepti de yapmaya çalıştılar. Keşke böyle olmasaydı. Ama burada kimsenin bir suçu yok” ifadelerini kulandı.

Kardeş Ahmet Turan ise, “Biz yürüyüşe çıktığımızda Burak ağabey bizi bilmiyordu. Görmemiş. Videolardan bizi görmedi. Yani kaza olduktan sonra bizden haberi oldu. Levent ve Burak ağabey bizi aradı. O şekilde iletişime geçtik. Bugün de taziye için Burak ve Levent ağabey buraya geldi” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Vali Çiçek’ten yamaç paraşütü müjdesi HAVALİMANLARINDAN KİMSE ARANMADAN GEÇEMEYECEK! Vali Çiçek, “Kadın Kooperatifleri 4 ayda 24 milyon ciro yaptı” Kıbrıs Gazisi Nurettin Atalay’ın cenazesi defnedildi 2. Geleneksel Kadın Kooperatifleri Fuarı açılışı gerçekleştirildi Dolmuş şoförü Akcakoca’nın hayali TIR şoförü olmak 2 adet çocuk mumya sergileniyor Kayserili Emniyet Müdürü Gürbüz, hayatını kaybetti ZİÇEV üyeleri ve KİGDER üyelerinden muhteşem konser YHT’LERLE DÜNYA’NIN ETRAFINDA 2003 TUR! Kayseri’de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı Kayseri’nin ilk kadın şehidinin annesi, kızının eşyalarını 8 yıldır muhafaza ediyor Yürüyen helikopterin ardından bu kez de yürüyen gemi yaptı Kayseri’de sağlık çalışanları Filistin için sessiz yürüyüş düzenledi Özhaseki, “Halkın denize rahat ulaşımını engelleyen ne varsa yok edeceğiz” Kayseri'den İlk Hac Kafilesi Dualarla Yola Çıktı Vali Çiçek, “Hiçbir gencimizi zehir tacirlerine, alçaklara feda etmeyeceğiz” Kayseri OSB ERVA Spor Okulu Açıldı İŞKUR İl Müdürü Ak: “Fuar sayesinde bugün bile işe başlayanlar var” AGU¨ Sosyal Bilimler Enstitu¨su¨’nden “Ortadogˆu’da Su¨rdu¨ru¨lebilirlik” C¸alıs¸tayı Dev İstihdam Fuarı Açıldı Kayserispor’u taşıyan uçağa yıldırım isabet etti Vali Çiçek, “Kayseri'nin her yerinde Erva Spor Okulları olacak ve tüm Türkiye'ye yayılacak” Özhaseki: “Hayır eğitime yapıldığı zaman daha kıymetli hale geliyor” Kayseri’de sağlık çalışanlarından Filistin için sessiz yürüyüş
×