Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan törenle İlmek’e parti rozetini taktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan törenle İlmek’e parti rozetini taktı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının sonunda AK Partiye geçen 5 belediye başkanı için düzenlenen katılım töreninde rozetlerini taktı. Cumhurbaşkanı ilk olarak AK Parti’ye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’e rozetini takdim etti. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun da hazır bulunduğu törende Başkan İlmek, “Bizzat şahsınız tarafından bu onura eriştik” dedi.

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, belediye başkanları, meclis üyeleri ve Ankara’da bulunan Kayseri milletvekilleri ile birlikte AK Parti Grup Toplantısında adeta İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’in partiye katılımı ile gövde gösterisi yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısında yaptığı konuşma sonrasında Türkiye genelinde AK Partiye farklı siyasi partilerden geçen belediye başkanları için katılım ve parti rozeti takdim töreni düzenlendi.Törende ilk olarak kürsüye Kayseri İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek davet edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan İlmek’e parti rozetini takarak, başarı ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rozet takdim töreninde Mustafa İlmek ile birlikte kürsüde AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, Hülya Nergis, İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’da yer aldı. Kürsüde Cumhurbaşkanı Erdoğan, rozeti taktıktan sonra milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanıyla birlikte elleri havaya kaldırarak katılımcıları selamladı.

Törende konuşan Başkan Mustafa İlmek, “Böyle güzel vatan millet sevdalıların bir arada olduğu yapıya katılmanı duyduğum memnuniyeti özellikle ifade etmek isterim. Bizzat şahsınız tarafından bu onura eriştik. Teşekkür ederim” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Grup Toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yaparak, bütün dünyaya gerekli mesajları verdi. Grup toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan partimize katılım sağlayan İncesu Belediye Başkanımız Mustafa İlmek’e AK Parti rozetini taktı. AK Parti Kayseri teşkilatı olarak da TBMM’yi selamlayarak Kayseri’deki birlik ve beraberliğimizi bir kez daha göstermiş olduk” dedi. İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Mustafa İlmek’in partiye katılımı ile ilgili düzenlenen törende ilk rozetin takdiminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldığını ifade ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç, İncesu Belediye Başkanımız Mustafa İlmek ve Teşkilat mensuplarımızla birlikte AK Parti Grup Toplantımız için Gazi Meclis’imizdeyiz.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyaya mesajlar veren hitaplarını dinledik. Sonrasında Cumhurbaşkanımız İlmek’in rozetini taktı. Şehrimiz için hayırlı olsun. Kayseri farkını burada göstermiş olmaktan dolayı il ve ilçe teşkilatları, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, milletvekillerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katılım töreninde rozetleri takdim ettikten sonra yaptığı açıklamada, katılımların süreceğini belirtti. Erdoğan, “Mümkün oldukça, salı günleri grup toplantımızı ihmal etmeyeceğiz, bu heyecanı birlikte yaşayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: "Aday değilim" Milletvekili Tamer: “Siyaset yapacağız diye Kayseri’yi kötülemenin hiçbirimize faydası olmaz” AK Parti Siyaset Akademisi'nin 19.'su başlıyor Dursun Ataş: “İşçilerin hak ettiği ücret artışlarını yapın” Cumhurbaşkanı Erdoğan törenle İlmek’e parti rozetini taktı Başkan Çopuroğlu: İlmek’in parti rozetini törenle Cumhurbaşkanımız takacak Serkan Tok: “Kongrede il başkanlığı için aday olacağım” AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu’nun gündemi yoğun BBP Lideri Destici Tezkereye red oyu verenlere Kayseri'den sert çıktı BBP LİDERİ DESTİCİ: “KAYSERİ, BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI” Başkan Çopuroğlu: Halkımızın bize olan güveni mutlu etti Başkan Çopuroğlu: CHP’li Başkanın söylediği sözleri kendisine iade ediyoruz Başkan Çopuroğlu: Kocasinan ilçemiz için hizmeti konuştuk AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Yeni yıl mutluluk ve bereket getirsin MHP İl Başkanı Tok: “2020’de daha acısız günler geçirmeyi diliyoruz” Güreşçilerden Taner Yıldız’a Ziyaret İlmek’in rozetini Özhaseki taktı Nöbetçi Vekil Taner Yıldız gündemi konuştu Çopuroğlu, Ankara’da kırsal kalkınma projesini konuştu AK Parti İl Başkanlığına Ziyaretler Devam Ediyor "Yerli Malı Haftası okul kutlamasından öteye gitmiyor" ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI TURAN, ÇALIŞMALARI İLE TAKDİR TOPLUYOR “BAŞKALARINA LAF, BİZLERE İCRAAT YAKIŞIR” Ataş, "İncesu Belediye Başkanı siyasi ikbali için AKP’ye geçmiştir" İYİ Parti İl Başkanı Bozkurt, "Kayseri siyaseti kirletilmiştir"
×