Reklamı Kapat

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Memduh Bey'e teşekkür ediyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Memduh Bey'e teşekkür ediyorum
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililerle video konferans aracılığıyla gerçekleştirdiği bayramlaşmada, “Memduh Bey’e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ayasofya’nın açılışında arabayla geçerken gördük ama konuşamadık. Bizzat selamlaşamadık ama gönülden selamlaşmamızı yaptık. O gün Ayasofya’ya geldiğini böylece görmüş olduk. Oraya kadar gelmiş, ayağına sağlık.” ifadelerini kullandı. Başkan Büyükkılıç da, genel merkez yöneticileri ile 81 ilin tüm kademelerinin hazır bulunduğu ortamda kendisine gösterdiği teveccüh nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şükranlarını sunarak, “Hem Ayasofya için hem de Kayserispor’umuzun Süper lig de kalmasına göstermiş olduğunuz siyasi irade ve destek için Kayseri halkı adına saygılar sunuyoruz. Kayseri’mizin yeri sizin gönlünüzde bir başka onu biliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililerle video konferans aracılığıyla bayramlaştı. Ak Parti Genel Merkez yöneticileri ile 81 ilin teşkilat yönetiminin hazır bulunduğu bayramlaşmaya Kayseri’den Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ak Parti İl Başkan Vekili Nuh Kurtsoy ile il yönetimi ve ilçe başkanları katıldı. 81 ilin parti teşkilatıyla video konferans aracılığıyla gerçekleşen bayramlaşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başkan Büyükkılıç arasında samimi bir sohbet de gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Memduh Bey’e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ayasofya’nın açılışında arabayla geçerken gördük ama konuşamadık. Bizzat selamlaşamadık ama gönülden selamlaşmamızı yaptık. O gün Ayasofya’ya geldiğini böylece görmüş olduk. Oraya kadar gelmiş, ayağına sağlık.

Başkan Büyükkılıç da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Ayasofya kararı ve Kayseri ile birlikte 21 şehri yakından ilgilendiren liglerden düşmenin kaldırılması kararı nedeniyle şükranlarını sundu. Başkan Büyükkılıç “Hem Ayasofya için hem de Kayserispor’umuzun Süper lig de kalmasına göstermiş olduğunuz siyasi irade ve destek için Kayseri halkı adına saygılar sunuyoruz. Kayseri’mizin yeri sizin gönlünüzde bir başka onu biliyoruz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Başkan Büyükkılıç’tan “19. kuruluş yıldönümü” mesajı MHP Kayseri Teşkilatı 16 ilçe kongresini 2 günde bitirecek Özhaseki: “Kayseri’de bütün projeleri birebir takip ediyorum” Özhaseki: Bütün belediye başkanlarımızın alnından öpüyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan: Memduh Bey'e teşekkür ediyorum Özhaseki’den ‘Ayasofya’ açıklaması "Su zamları kabul edilebilir bir zam değil" Saadet Partisi Kayseri İl Başkan değişti: Yeni Başkan Avukat Baki Coşkun İsmail Emrah Karayel yeniden AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı seçildi Ataş, "Ülke ekonomisi iflas etmiş, işsizlik rekor seviyeye ulaşmıştır" Fatih Erbakan'dan 'Ayasofya' açıklaması: Bu muazzam tarihi ana hep birlikte şahitlik edeceğiz! Erbakan'dan 'Azerbaycan' açıklaması: Asıl hedef Türkiye'yi kuşatmak! AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu’ndan CHP il başkanına cevap İYİ Parti İl Başkanı Ataman oldu Fatih Erbakan'dan çarpıcı 'Ayasofya' açıklaması CHP Kayseri Milletvekili Arık İşsiz Vatandaşların Sorununu Dile Getirdi Fatih Erbakan'dan İsrail'e 'ilhak planı' tepkisi Başkan Büyükkılıç'tan Milletvekili Çetin Arık'a cevap! CHP Kayseri Milletvekili Arık: “İl Hayali Kuran Develi Köye Dönüştü” Başkan Büyükkılıç, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı CHP Milletvekili Arık, Palas halkının feryadını meclise taşıdı CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK: “BU MASALI ÇOK DİNLEDİK, SIKILDIK ARTIK” "KAYSERİ O SANDI ARTIK MÜJDELERDEN" Çopuroğlu: “Söylediklerimiz Ankara’da karşılık buluyor” İYİ Partili Ataş Develi, Bünyan ve Sarıoğlan'ın sorunlarını TBMM'ye taşıdı
×