Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı

Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem TBMM Milletvekilliği Seçiminin 14 Mayıs’ta yapılacağının kesinleşmesinin ardından Cumhur İttifakı partileri seçim hazırlığına başladı. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları ile seçim stratejisinin belirleneceği toplantılar gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 13’ncü Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Genel seçimlerin 14 Mayıs’ta yapılacağını açıkladı. Kararın Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından Cumhur İttifakı partileri seçim çalışmalarına başladı. AK Parti İl Yönetimi ve İlçe Başkanları Talas’ta toplantı gerçekleştirdi. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi de seçim çalışmalarına start vermek için ilçe başkanları ve il yöneticilerinin katılımıyla toplantı yaptı. Pazartesi gününden itibaren Cumhur İttifakı’nın tüm teşkilatları ile sahaya ineceği ifade edildi.

Bugün de Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Yönetimi ve AK Partili Belediye Başkanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×