Reklamı Kapat

Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı

Cumhur İttifakı’nda seçim hazırlığı başladı
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem TBMM Milletvekilliği Seçiminin 14 Mayıs’ta yapılacağının kesinleşmesinin ardından Cumhur İttifakı partileri seçim hazırlığına başladı. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları ile seçim stratejisinin belirleneceği toplantılar gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 13’ncü Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Genel seçimlerin 14 Mayıs’ta yapılacağını açıkladı. Kararın Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından Cumhur İttifakı partileri seçim çalışmalarına başladı. AK Parti İl Yönetimi ve İlçe Başkanları Talas’ta toplantı gerçekleştirdi. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi de seçim çalışmalarına start vermek için ilçe başkanları ve il yöneticilerinin katılımıyla toplantı yaptı. Pazartesi gününden itibaren Cumhur İttifakı’nın tüm teşkilatları ile sahaya ineceği ifade edildi.

Bugün de Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Yönetimi ve AK Partili Belediye Başkanlarının katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
İYİ Partili Yücel: “Talas tramvay hattı bir an önce açılmalı, 80 bin nüfus mağdur olmamalı” Özhaseki: “Güvenli şehirler inşa etmenin tek yolu kentsel dönüşüm” Arıkan: “Bu anayasa perileri niçin geliyor” Bakan Yardımcısı Gürcan, Kayseri’de AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Yürütme Kurulu Listesi açıklandı CHP’de Başkan Keskin, yeniden aday Yücel: Faruk Molu'nun İsmi Yaşatılmalı BBP Kayseri il başkanı Erkan Demirci oldu İYİ Parti Talas ilçe başkanı Haymana istifa etti MHP’li Özdemir’in Sorusuna Tarım Bakanı Yumaklı’dan Yanıt MHP İl Başkanı Demirezen’den 14. Olağan İl Kongresine davet Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz” Saadet Partisi Samsun Milletvekili Karaman, “Kayseri’nin sorunlarını meclise taşıyacağız” CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’den Öğretmen ve Öğrencilere Başarı Dileği Demirezen: "12 Eylül'de Türk milliyetçilerine pranga vurulmak istenmiştir" CHP’li Özgür Özer: “Zamlara rağmen zarar artarak devam ediyor” Milletvekili Çopuroğlu, “12 Eylül darbesi bir kara lekedir” İYİ Partili Çalıksoy, “Başakpınar ve Kuruköprü’de bulunan asbestli boru sorunu çözülmelidir” CHP İl Başkanı Keskin, “Devam et derlerse aday olacağım” CHP İl Kongresine gidiyor Demirezen’den MHP Lideri’ne Kongreye Davet Ziyareti DEVA Partisi Özvatan İlçe Başkanı Şahin Çağrı Oldu Saadet Partisi Kayseri’de yerel seçim startını verdi Başkan Büyükkılıç'tan CHP ve İYİ Parti'ye Nezaket Ziyareti Kazım Yücel Kent İçindeki Otopark Sorununa Dikkat Çekti
×