Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak”

Coşkun:  “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak”
Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacağını ifade eden Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun; "İki ay içerisinde genel kurula gideceğiz ve Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak. Bizde buradan Kayseri kamuoyuna duyurmuş olalım. İnşallah yakın zamanda bir kongremiz olacak” dedi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Siyasi Gündem’ programına katılarak moderatör Duygu Sarınca’nın sorularını yanıtladı. Saadet Partisinde Genel Başkan değişikliği olacağını ifade eden İl Başkanı Baki Coşkun; “Değişim yapmak çok risklidir seçim aralıklarında, özellikle yakın zamanlardaysa değişim yapmak risklidir. Özellikle genel seçimler ve yerel seçim arasında yapacağınız bir değişiklik sizi parti anlamında riske sokabilir. Çünkü genel başkanınızı tanıtma gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Yani o süreci tanıtamayabilirsiniz o sizin için olumsuz bir netice olabilir. Uzun zamandır genel merkezimizde de konuşuluyordu. Dün Ankara’daydık, genel merkezimizde Ankara il başkanları, il müfettişleri toplantımız vardı. Dün yine genel idare kurulu toplantımız vardı. İki ay içerisinde bir genel kurula gideceğiz Saadet Partisi’nde bir genel başkan değişikliği olacak. Genel başkanın ruhunu çok net bir şekilde ifade etmiş oldu. Bizde buradan Kayseri kamuoyuna duyurmuş olalım. İnşallah yakın zamanda bir kongremiz olacak” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Dursun Ataş: “İktidar, ithalata dayalı politikasıyla Türk çiftçisini ağlatmaktadır” Büyükkılıç, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı Milletvekili Aşkın Genç: “Pınarbaşı’nın Deniz Yağan başkanımıza desteği tam” MansurYavaş, Kayseri’ye geliyor Milletvekili Genç Sarımsaklı Mahallesi vatandaşlarının sorunlarını meclise taşıdı Vekil Çopuroğlu, hükümet konakları talebini Bakan Yerlikaya’ya iletti Felahiye Belediye Başkanı Güleser: “6 kuruş borcumuz yok dediler, 6 milyon borç var” Eski İl Başkanı Ataman İYİ Parti’den istifa etti Kazım Yücel, İYİ Parti GİK listesinde yer aldı Coşkun: “Saadet Partisi’nde genel başkan değişikliği olacak” Özhaseki: “CHP güzel işleri eleştirmeye devam ediyor” Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır”
×