Reklamı Kapat

Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz”

Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz”
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, “Biz Kayseri’nin sorunları, Türkiye’de ve Meclisimizde gündem olsun diye Milletvekillerimizle birlikte Kayseri’de özel çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri’nin sorunlarını Türkiye’de ve Mecliste gündeme getirmek için Saadet Partisi milletvekilleri ile özel çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Bu kapsamda Saadet Partisi Milletvekilleri her hafta Kayseri’de ağırladıklarını ifade eden Coşkun, “Geçen hafta itibariyle Hatay Milletvekilimiz Necmettin Bey Kayserimizi ziyaret etmişti. Bu hafta da Samsun Milletvekilimiz Mehmet Karaman Bey Kayseri’yi ziyaret etti. Biz Kayseri’nin sorunlarını Türkiye’de, Meclisimizde gündem olsun diye özellikle Milletvekillerimizle birlikte Kayseri’de özel çalışmalar yürütüyoruz. Geçen hafta itibariyle Saadet Partisi yerel seçim startını vermişti. 4 Eylül itibariyle de vatandaşlarımıza sorduk. Dedik ki ‘aday adaylarımız kimler olmalı, kimleri aday göstereli’ bunlarla ilgili bir çalışmaya başladık. Vekillerimiz de geliyorlar burada etkili fert ziyaretleri yapıyoruz. Çeşitli kurumları ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretler doğrultusunda Mehmet Karaman Bey de Kayserimizi ziyaret etmiş oldu. Biz Kayserinin sorunlarıyla alakalı vekillerimizi bilgilendiriyoruz, onlara yazılı raporlar sunuyoruz. Bunların mecliste dillendirilmesiyle alakalı. Malum Kayserimizin kronikleşmiş sorunları var, özellikle hızlı trenin Kayseri’den geçmemesi, otobanın Kırşehir üzerinden geçip Kayseri’ye uğramaması bu tarz sorunlar, şuan Kayseri’de ciddi bir trafik sorunu da var bu sorunun ortadan kaldırılması ve Kayseri’de ki israfın önlenmesiyle alakalı sorunlarımızın tamamını vekillerimiz aracılıyla mecliste anlatılsın, dertlerimiz söylenilsin ve gündeme taşınsın diye özellikle vekillerimizi Kayserimize davet edip bu sorunları birebir anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah Ekim’de meclis açılacak, vekillerimiz Kayseri ile alakalı gerekli çalışmaları yürütecekler. Kayseri’de bir vekilimiz var Mahmut Arıkan Bey, diğer vekillerimizle birlikte inşallah güçlü bir şekilde Kayserimizi temsil ettireceğiz. Bununla ilgili ziyaretlerimiz de devam edecek” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Saadet Partisi’nden ‘Dert Meclisi’ duvarı Cumhuriyet Halk Partisi İl Kongresi sonuçlandı Ahmet Karagöz ve kadrosu, SP Talas ilçe yönetimini devraldı İYİ Partili Yücel: “Talas tramvay hattı bir an önce açılmalı, 80 bin nüfus mağdur olmamalı” Özhaseki: “Güvenli şehirler inşa etmenin tek yolu kentsel dönüşüm” Arıkan: “Bu anayasa perileri niçin geliyor” Bakan Yardımcısı Gürcan, Kayseri’de AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Yürütme Kurulu Listesi açıklandı CHP’de Başkan Keskin, yeniden aday Yücel: Faruk Molu'nun İsmi Yaşatılmalı BBP Kayseri il başkanı Erkan Demirci oldu İYİ Parti Talas ilçe başkanı Haymana istifa etti MHP’li Özdemir’in Sorusuna Tarım Bakanı Yumaklı’dan Yanıt MHP İl Başkanı Demirezen’den 14. Olağan İl Kongresine davet Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz” Saadet Partisi Samsun Milletvekili Karaman, “Kayseri’nin sorunlarını meclise taşıyacağız” CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’den Öğretmen ve Öğrencilere Başarı Dileği Demirezen: "12 Eylül'de Türk milliyetçilerine pranga vurulmak istenmiştir" CHP’li Özgür Özer: “Zamlara rağmen zarar artarak devam ediyor” Milletvekili Çopuroğlu, “12 Eylül darbesi bir kara lekedir” İYİ Partili Çalıksoy, “Başakpınar ve Kuruköprü’de bulunan asbestli boru sorunu çözülmelidir” CHP İl Başkanı Keskin, “Devam et derlerse aday olacağım” CHP İl Kongresine gidiyor Demirezen’den MHP Lideri’ne Kongreye Davet Ziyareti DEVA Partisi Özvatan İlçe Başkanı Şahin Çağrı Oldu
×