Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz”

Coşkun, “Kayseri’nin sorunlarını, Mecliste gündeme getirmek için özel çalışmalar yürütüyoruz”
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, “Biz Kayseri’nin sorunları, Türkiye’de ve Meclisimizde gündem olsun diye Milletvekillerimizle birlikte Kayseri’de özel çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri’nin sorunlarını Türkiye’de ve Mecliste gündeme getirmek için Saadet Partisi milletvekilleri ile özel çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Bu kapsamda Saadet Partisi Milletvekilleri her hafta Kayseri’de ağırladıklarını ifade eden Coşkun, “Geçen hafta itibariyle Hatay Milletvekilimiz Necmettin Bey Kayserimizi ziyaret etmişti. Bu hafta da Samsun Milletvekilimiz Mehmet Karaman Bey Kayseri’yi ziyaret etti. Biz Kayseri’nin sorunlarını Türkiye’de, Meclisimizde gündem olsun diye özellikle Milletvekillerimizle birlikte Kayseri’de özel çalışmalar yürütüyoruz. Geçen hafta itibariyle Saadet Partisi yerel seçim startını vermişti. 4 Eylül itibariyle de vatandaşlarımıza sorduk. Dedik ki ‘aday adaylarımız kimler olmalı, kimleri aday göstereli’ bunlarla ilgili bir çalışmaya başladık. Vekillerimiz de geliyorlar burada etkili fert ziyaretleri yapıyoruz. Çeşitli kurumları ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretler doğrultusunda Mehmet Karaman Bey de Kayserimizi ziyaret etmiş oldu. Biz Kayserinin sorunlarıyla alakalı vekillerimizi bilgilendiriyoruz, onlara yazılı raporlar sunuyoruz. Bunların mecliste dillendirilmesiyle alakalı. Malum Kayserimizin kronikleşmiş sorunları var, özellikle hızlı trenin Kayseri’den geçmemesi, otobanın Kırşehir üzerinden geçip Kayseri’ye uğramaması bu tarz sorunlar, şuan Kayseri’de ciddi bir trafik sorunu da var bu sorunun ortadan kaldırılması ve Kayseri’de ki israfın önlenmesiyle alakalı sorunlarımızın tamamını vekillerimiz aracılıyla mecliste anlatılsın, dertlerimiz söylenilsin ve gündeme taşınsın diye özellikle vekillerimizi Kayserimize davet edip bu sorunları birebir anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah Ekim’de meclis açılacak, vekillerimiz Kayseri ile alakalı gerekli çalışmaları yürütecekler. Kayseri’de bir vekilimiz var Mahmut Arıkan Bey, diğer vekillerimizle birlikte inşallah güçlü bir şekilde Kayserimizi temsil ettireceğiz. Bununla ilgili ziyaretlerimiz de devam edecek” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Bakan Özhaseki'den Başkan Büyükkılıç'a "Hayırlı Olsun" Ziyareti İYİ Partili Ülker: “Su fiyatlarındaki yüzde 50’lik indirim uygulanmıyor” Başkan Büyükkılıç, “Bizi takip eden siyasi partimizin 2 misli oy almış bir belediye başkanıyım” Özer: “Büyükşehir Belediyesi’nin ödediği banka faizi bir ilçe belediyesinin bütçesi kadar” Koç, “Halk diyor ki; ‘Memduh Başkan seni seviyoruz ama biraz daha kendine çeki düzen ver” “AKP’li Büyükşehir Belediyesi, Suriyelilerin kentte yoğunlaşmasını engelleyecek tedbirler alır mı CHP’li Aşkın Genç’ten iktidarın ekonomi politikasına eleştiri Saadet Partili Coşkun yeniden il başkanı oldu İsmail Özdemir, yeniden!.. “Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı olarak iktidara getireceğiz” AK Parti büyükşehirlerde en çok oyu Kayseri’de kaybetti İtirazlar reddedildi: Pınarbaşı’nda yeniden seçime gidiliyor İl seçim kurulu itirazı reddetti: Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk oldu Özhaseki: “Seçimlerde vatandaşımızın ihtarını herkes almıştır” CHP Kayseri İl Başkanlığı’ndan Pınarbaşı seçimleri için iptal kararına itiraz CHP’li Meclis Üyeleri mazbatalarını aldı Yeşilhisar’da Halit Taşyapan kazandı CHP, Pınarbaşı’ndaki iptal kararına itiraz edecek Başkan Büyükkılıç mazbatasını aldı Başkan Güleser mazbatasını aldı Mazbatasını aldıktan sonra Başkan Palancıoğlu’ndan ilk sözler: Mesaj alındı Pınarbaşı seçimleri iptal edildi Melikgazi İlçe Belediye Meclis Üyeleri kesinleşti Felahiye’de sandıktan CHP çıktı Kayseri, Başkan Büyükkılıç ile devam ediyor
×