Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler”

Coşkun: “Kayseri’mizi nefes alamaz hale getirdiler”
Yatay mimariye uygun binalar yapacaklarını ifade eden Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Baki Coşkun; “Bende şunu çok net bir şekilde ifade edebilirim. Maalesef Kayseri’mize son 20 yıl içerisinde ihanet edildi. Yani bizi beton ve asfalt belediyeciliği ile Kayserimizi Nefes alamaz bir hale getirdiler” dedi.

Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Baki Coşkun, KayseRadar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Yol Açık’ programına konuk olarak Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Bayram’ın sorularını yanıtladı.

Yatay mimariye uygun binalar yapacaklarını ifade eden Saadet Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Baki Coşkun; “Bende şunu çok net bir şekilde ifade edebilirim. Maalesef Kayseri’mize son 20 yıl içerisinde ihanet edildi. Yani bizi beton ve asfalt belediyeciliği ile Kayserimizi Nefes alamaz bir hale getirdiler. Bununda hızlı bir şekilde çözülmesi lazım. Biz geldiğimiz zaman bundan sonraki yapılaşmalarımızı yatay mimariye uygun 5 katı geçmeyecek bir şekilde yapacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×