Coşkun: “Bu seçim, otobanı millete çok görenlerle ve Millî Görüş arasındadır”

Coşkun: “Bu seçim, otobanı millete çok görenlerle ve Millî Görüş arasındadır”
Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tanıtım Programı’nda konuşan SP İl Başkanı Baki Coşkun, “Bu seçimde Kayseri’yi hangi zihniyetin yöneteceğine karar vereceğiz ve bu seçim, vatandaşı bir yudum suya mahkum edenlerle, hızlı treni getiremeyenlerle ve bir otobanı bize çok görenlerle Millî Görüşün sahibi Saadet Partimizin adayı arasında geçecek. Millî Görüş Belediyeciliğini Kayseri’de tekrardan hakim kılacağız” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na partisinden aday oldu. Adaylığın açıklanması sonrası Kayseri’de aday tanıtım programı düzenlendi. Programda İl Başkanı Baki Coşkun, İl Başkan Yardımcıları, gençlik kolları ve partililer yer aldı.
Bu seçimin Kayseri’yi yönetecek aklın seçildiği kritik bir süreç olduğunu ifade eden SP İl Başkanı Baki Coşkun, “Bu seçim; vatandaşı bir yudum suya mahkum edenlerle, hızlı treni getiremeyenlerle ve bir otobanı bize çok görenlerle Millî Görüşün sahibi Saadet Partimizin adayı arasında geçecek. Bu seçimde tekrardan Millî Görüş Belediyeciliğini Kayseri’de tekrardan hakim kılacağız. Bayrağı düştüğü yerden tekrardan kaldırmaya and içtik. Millî Görüşün öz evladı, ticaretinde, siyasetinde temiz bir başkanı sizlerin huzuruna getirdik. Sizlerin de destekleriyle tekrardan Kayseri’ye Millî Görüş Belediyeciliğini getireceğiz. ‘Daha iyi bir yaşam, senin hakkın’ diyerek çıktığımız bu yolda başkanımızı sizlere emanet edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×