Coşkun, “Ağam Eğlenmeye Devam Ediyor”

Coşkun, “Ağam Eğlenmeye Devam Ediyor”
Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, su faturalarına önce fahiş zam yapılıp seçim gelince indirim getirilmesine karşı çıktı. Kibar Feyzo filmine atfen yaptığı çıkışla dikkat çeken Başkan Baki Coşkun, “Ağam Eğlenmeye Devam Ediyor” açıklamasında bulundu.

Baki Coşkun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Ağam Eğlenmeye devam ediyor... İndirim yapmak elinizdeydi de neyi beklediniz. İlla bağırıp çağırmamız mı? Seçim yokken %127 zam yapın, Seçim gelince vatandaşı aldatmak için %20'sini geri çekin. Eee gerisi ne olacak! Ayrıca geçen ay fiyatları sabitledik dediniz, yine zam yaptınız. Vatandaş indirim sözünüze neden inansın, seçim var diye mi? Seçimden önce başka, seçim varken başka... Sahi asıl seçimden sonra ne yapacaksınız, siz ondan haber verin.” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×