Çolakbayrakdar: "Yeni araç filosuyla projeleri hızla hayata geçireceğiz"

Çolakbayrakdar:
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşa daha kaliteli hizmet verebilmek için araç filosuna 27 yeni araç dahil edeceklerini ve baharla birlikte Kocasinan’ın her bir noktasında çalışmalar üreterek, projeleri hızla hayata geçireceklerini söyledi.

Kocasinan Belediyesi bünyesindeki atölye ile tüm araç-gereç ve iş makinelerinin gerekli bakım ve onarımlarını düzenli olarak gerçekleştirdiği Makine İkmal Bakım ve Onarım Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Çolakbayrakdar, elektrik, boya, marangoz, kaynak, yağlama ve motor bölümlerinin bulunduğu alanda çalışmaları kontrol etti. İşçilerle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, birçok atölyenin bir arada bulunduğu bakım merkezi ile çalışmaların daha hızlı, daha kaliteli, daha verimli ve daha ekonomik hale getirildiğine dikkat çekti. Ayrıca araç filosuna yeni eklenen araçları inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın geleceğine yatırım yaptıklarını vurgulayarak, “ Yeni yılda yeni yatırımlar yapıyor ve belediyemize yeni araçlar kazandırıyoruz. Bir yandan devam eden çalışmaların yanı sıra diğer yandan yeni projeleri hayata geçiriyoruz. Özellikle ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni araçları filomuza ekliyoruz. Filomuza kazandıracağımız, kamyondan kepçeye kadar toplam 27 adet farklı hizmetlerde kullanılmak üzere araçlarımızın bir kısmı gelmeye başladı. Şehrimize hizmet ulaştıracak olan bu araçlar inşallah kazasız belasız hizmet edecek. Bahar ile birlikte her bir noktada çalışmalar üreterek, projelerimizi hızlandıracağız.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kayserililere en iyi hizmet vermek için çalışmaları artırarak devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Büyükşehir'in 'kar' timi hafta sonu 276 mahalle yolunu açtı Talas’ın sokak hayvanları özel ekibi Melikgazi'de 2020 geri dönüşümde rekor yılı oldu Melikgazi’de pandemi kısıtlamasında kültür hizmetine devam edildi Kocasinan’ın Yunus Emre dönüşüm Konutları için noter huzurunda kura çekildi Kocasinan’ın kentsel dönüşümüyle 336 aile, yeni evlerinin heyecanını canlı yayınla yaşayacak Kar yağdı, Talas Belediyesi anında müdahale etti Kocasinan'ın kentsel dönüşümü kesintisiz devam ediyor Hacılar beyaza büründü Başkan Çolakbayrakdar’dan sürücülere ve vatandaşlara çağrı Talas personeline yangın eğitimi Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi yönetim kuruluna 2020 yılında gerçekleştirilen hizmetleri anlattı Talas Osman-Nevriye ASM açılış için gün sayıyor Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor Çolakbayrakdar: "Yeni araç filosuyla projeleri hızla hayata geçireceğiz" Ticaretin ve ekonominin merkezinde Dış Ticaret Lisesi Bünyan'da aylık 87 bin metreküp atık su arıtılıyor BAŞKAN YALÇIN'DAN ZİNCİDERE GÖLETİ MESİRE ALANINA İNCELEME KOCASİNAN’DA BU KIŞ, HİÇBİR İHTİYAÇ SAHİBİ ÜŞÜMEYECEK Palancıoğlu, "En ucuz enerji tasarruf edilen enerjidir" Esentepe'ye yeni bağlantı yolu için çalışmalar başladı Başkan Çolakbayrakdar’ın gönüllere dokunan projeleri geniş yankı uyandırdı Mekilgazi'de yeni hizmet araçları meclis üyelerine tanıtıldı Başkan Palancıoğlu meclis üyelerine geri dönüşüm tesisini gezdirdi Başkan Çolakbayrakdar, "Dönüşümle 825 aile bu kışı sıcacık evlerinde geçiriyor"
×