Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz”

Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz”
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde Hayırsever İlbasmış ailesinin katkılarıyla yapımı devam eden aile sağlık merkezini inceledi. Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettirdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kayserililerin sağlığına katkı sağlayan modern sağlık merkezlerle de vatandaşlara konforlu ortamlar sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ile aile sağlık merkezindeki çalışmaların son halini kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Hoca Ahmet Yesevi Mahalle’mizde hayırsever tarafımızdan yapılan aile sağlık merkezini inceledik. İnşallah önümüzdeki ay sonunda tamamlanmış olacak. Bölgemizde yaşayan hemşehrilerimiz, yeni aile sağlık merkezinde hizmet almaya başlayacaklar. Öncelikle hayırseverimize teşekkür ediyoruz. Allah, hayırlarını kabul etsin. Bundan sonrasında da Rabbim, nice güzel işler yapmayı nasip eylesin. Sağlık müdürümüzle birlikte Kocasinan’ımızın ihtiyaç olan her bölgesinde aile sağlık merkezi sayılarını artırıyoruz. Gerek planlaması gerek inşaatı gerekse hayırseverlerimizle işbirliği içinde bu sistemi yürütebilmek için çalışıyoruz. Kocasinan özelinde birkaç eksiğimiz dışında bütün mahallelerimizde vatandaşlarımızın aile sağlık merkezine erişimini sağlamış durumundayız. Yapılan hizmetler Kayserimize ve Kocasinan’ımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Sosyal belediyeciliği ön plana çıkartacak önemli projelere imza attıklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar; “Hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda mahallelerimizin ihtiyaçlarını birer birer yerine getirmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.
Sağlık konusunda desteklerinden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür eden Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ise “İhtiyaç duyulan sağlık alanında hem belediyemiz hem hayırseverlerimiz çok ciddi destek veriyorlar. Bizde vatandaşlarımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti ulaştırabilmek adına tespitlerde bulunuyoruz ve hayırseverlerimiz destekleriyle çok hızlı bir şekilde inşaatlar tamamlanarak, vatandaşın hizmetine sunuyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
Engelliler Gününde Talas’tan İki Sürpriz Birden Kayserililer, Hafta Sonu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'ne Akın Etti Kocasinan’da Yılın Son Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi "Felahiye ve Özvatan'da İlk Doğal Gaz Ateşini Yakıyoruz" Kocasinan’ın Kursları, İstihdama Ve Aile Ekonomisine Katkı Sağlıyor Maharetli Elleri’n El İşi Ürünleri Başkan Mustafa Yalçın: “Zincidere 100'üncü Yıl Mesire Alanı'nı doğallığını bozmadan hizmete açtık” TALAS'TA ENGELLİLERE ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ KAYMEK'in, 3'üncü Kitap Okuma Yarışması İçin Kayıtlar Sürüyor Belediyelerin 2024 yılı bütçeleri belli oldu Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı bütçesi 11 Milyar 500 Milyon lira oldu Ömürlük çeyizler sergilenecek İncesu Belediyesi karla mücadele hazırlıklarını tamamladı TALAS'TA VERGİ MESAİSİ Çolakbayrakdar: “Kentsel Dönüşümde Önceliğimiz, Yeşil Bir Kocasinan’dır” Yeşilhisar Millet Bahçesinde ağaçlandırma yapıldı Kartal Bulvarı’nın ismi Şehit Tarık Koçoğlu olarak değiştirildi "Trafik Gürültüsünü En Aza İndiriyoruz" İncesu’da Cumhuriyetin 100. yılına 100 yatırım Yeşilhisar’ın kırsal mahallelerinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ‘Gastronomi Günleri’ düzenlenecek Çolakbayrakdar, “Her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dönüşümü devam ettiriyoruz” Büyükşehir'den Cumhuriyet'in 100'üncü Yılına Özel Etkinlikler Bünyan’da Uluslararası Halı, Kilim ve Güzel Sanatlar Sergisi gerçekleştirildi Bağ Bozumu Ve Pekmez Şenliği yapıldı
×