CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi

CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Niyazi Ünalmış, Yukarı Talas olarak bilinen ve sık sık kaza yaşanan yolun iyileştirilmesi gerektiğini söyledi.

Talas ilçesi Komando Caddesi üzerindeki Yukarı Talas olarak bilinen güzergahta, sık sık ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı kaza meydana geliyor. Çift yönlü tek şerit yolun duble yol olması için muhalefetten teklif geldi.
Söz konusu yolda meydana gelen kazalarda can kayıpları olduğuna dikkat çeken CHP Milletvekili Aday Adayı Niyazi Ünalmış, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yetkililerden yolun ikiye bölünerek önlem alınmasını talep eden Ünalmış paylaşımında, “Yetkililerin dikkatine. Seyir alanının olduğu Komando Caddesi’nde (Yukarı Talas’ta) gerçekleşen kazaları önlemeliyiz. Seyir alanı olarak bilinen, Komando Caddesi’nin devamı olan Yukarı Talas’ta ve devamındaki yolda, her gün trafik kazası oluyor. Her gün bir canı yitiriyoruz ya da ağır yaralanmalar oluyor. Bugün yine bir kaza var. Buradaki kazaları önlemek için; Bu bölgede araçlar çok hızlı gittiğinden caddenin tamamında aralıklı kasisler yapılmalı, Trafik kazalarını incelediğimizde, genelde araçların kafa kafaya çarpıştığı ya da virajda kontrolü kaybettiği görüldüğünden, Yukarı Talas’taki bu bölgedeki yol ikiye bölünmeli, özellikle viraj kısmına ciddi uyarılar konularak araçlar yavaşlatılmalı. Aksi halde daha çok canı yitiririz. Yetkililerin bir an evvel önlem alması dileğiyle” ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
YRP’li Önder Narin, “Seçimi Yeniden Refah Partisi belirleyecek” CHP’li Ünalmış, “Eski il başkanı hangi aracı kullanıyor?” 6’lı masanın adayı yine belli olamadı! Yeniden Refah Partisi Kayseri Seçim Koordinasyon Merkezi ilk toplantısını yaptı İYİ PARTİLİ KAZIM YÜCEL'DEN KESİNTİSİZ ULAŞIM ÖNERİSİ İYİ Parti Kayseri teşkilatında görev dağılımı Önder Narin: Emeklilikte Adalet sağlanmalı CHP’li Ünalmış’dan, sürekli kaza yaşanan yol için iyileştirme talebi İYİ Parti’li Yücel, “Belediye, pazar esnafını cezalandırıyor” YRP’de SKM Başkanı Ferudun Öztaş oldu SP: ULAŞIMA YAPILAN ZAMLAR GERİ ALINMALI CHP’li Ünalmış: “Ulaşım fiyatında Konya’yı ikiye katladık” Vatan Partisi’nden Kılıçdaroğlu’na eleştiri Gelecek Partili Özdağ’dan TÜVTÜRK Protestosu CHP’li Orhan’dan toplu ulaşım zammına sert tepki CHP'nin çiçeği burnunda İl Başkanı Genel Merkezde KAZIM YÜCEL: ZAMLARA DOYMADINIZ GİTTİ! Özdemir: Suriye’nin geleceğine okyanus ötesinden gelenler değil, bölgenin sahipleri karar verir SP: CUMHURBAŞKANI’NA YAPILAN HAREKET TEK KELİME İLE İĞRENÇTİR İYİ Partili Yücel: “Vatandaşın hakkını belediye meclisinde arıyoruz” Kazım Yücel'den Kadroya Alım Yöntemine Tepki CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Devrim Demirtaş oldu CHP İl Başkanı için “ortak aday” formülü İYİ Partili Yücel: “Mülteciler gitmek isterse sınıra kadar 5 otobüs verebilirim” CHP Kayseri İl Başkanlığı seçiminde gergin anlar
×