CHP’li Gonca Yelda Orhan Yılın Siyasetçisi Ödülüne Layık Görüldü

CHP’li Gonca Yelda Orhan Yılın Siyasetçisi Ödülüne Layık Görüldü
CHP YDK Üyesi Gonca Yelda Orhan, Eskişehir’de düzenlenen 29. ÇGD Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’nde, yılın siyasetçisi ödülüne layık görüldü.

Orhan, “Türkiye'nin cesur ve aydınlık kalemi Sevgili Uğur Mumcu’nun anıldığı ve adıma verilen yılın siyasetçi ödülüne layık olmaya çalışacağım” dedi.
Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gonca Yelda Orhan, Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği 29. ÇGD Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’nde Yılın Siyasetçisi ödülüne layık görüldü.

Partisinin genel merkezince yetkilendirildiği her görevi başarı ile yerine getiren Gonca Yelda Orhan, ödül sonrası yaptığı açıklamada, “Ülkemize karanlık günlerden aydınlığa kavuşturabilmek için tüm gücümle çalışacağım diye konuştu.

UĞUR MUMCU’NUN ANISINA VERİLEN ÖDÜLE LAYIK OLMAYA GAYRET EDECEĞİM
Gonca Yelda Orhan açıklamasında şunları kaydetti: “ÇGD Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 29. ÇGD Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’nde Yılın Siyasetçisi ödülünü büyük bir onurla aldım. Bu anlamlı gecede burada olmaktan şeref duydum, Türkiye'nin cesur ve aydınlık kalemi Sevgili Uğur Mumcu’nun anıldığı ve adıma verilen yılın siyasetçi ödülüne layık olmaya çalışacağım, bende Atatürkçüyüm, bende Cumhuriyetçiyim, bende laikim ,bende tam bağımsız Türkiye’den yanayım diyerek ülkemizi bu karanlık günlerden aydınlığa taşımak için tüm gücümle çalışacağım.”

PAYLAŞ
GÖNDER
MHP’li Özdemir Millet İttifakını orman yangınlarındaki tavırlarıyla ilgili topa tuttu Çetin Arık’tan Bakan Nebati’ye: Anlaşılan sayın bakan hala uyanamamış Vekil Özdemir’den 3 ilçeye bütçe desteği Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları 25-26 Haziran’da yapılacak İYİ Parti Kocasinan, Argıncık’ta mahallenin sorunlarını gündeme getirdi YRP Başkanı Narin: “İlk seçimde iktidar olup, 1 yılda sorunları çözeriz” BBP'li Ulus: Müslüman Türk Milleti'nin genlerine karşı savaş açıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 Temmuz’da Kayseri’de Saadet Partisi Kocasinan’da görev değişimi Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesinden polise atılan tokata sert tepki MHP Kadın Kolları Eski Genel Başkanı Şennur Şenel defnedildi Mehmet Özhaseki, siyaseti bırakacağı ile ilgili algılara ve yalanlara cevap verdi YRP Başkanı Narin: “Belediyecilik, park, bahçe ve tribüne oynamak değildir” SAADET’TEN DİKKAT ÇEKEN PROTESTO AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den “bırakıyor” açıklaması BBP 7/24 sahada!.. Sanayi esnafını dinlediler, esnafın sorunlarını not aldılar MHP’li Özdemir: Kıbrıs Türk'tür, Türk kalacaktır Fatih Erbakan öyle bir şey dedi ki gönülleri okşadı Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam kampında ne mesaj verdi? YRP’den imalı açıklama: ‘Zamlar konserlerle kutlanıyor’ SP’den iddia: Hacılar’daki sağlık sorunu çözülmüyor Çetin Arık, “Bu bir memleket meselesi” 6’lı Masada 4. kez ne konuşuldu? Fatih Erbakan’dan ‘Melek Mosso’ açıklaması 6’lı Masa Gelecek Partisi’nde toplanacak
×