CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır”

CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır”
Kayseri halkının depreme hazırlıklı olarak yaşaması gerektiğini ifade eden CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin; “Kayseri Türkiye’de dikey olarak ilk sıralarda bulunan bir şehirdir yani Kayseri bir arsa rantına dönüşmüştür. Kayseri belediyeciliği bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalı insana odaklı depreme hazırlıklı belediyelere dönüşmelidir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi, 6 Şubat Depremlerini anmak maksadıyla Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı binasında basın açıklamasında bulundu.

Kayseri halkının depreme hazırlıklı olarak yaşaması gerektiğini ifade eden CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin; “Tam 1 yıl önce bizim de bizzat yaşadığımız yüzyılın felaketi dediğimiz ülkemizdeki acı bir deprem yaşadık. Deprem sadece bir bölgeye ait değildir bir faciadır. Dünyanın neresinde olunursa olunsun büyük yıkımlara neden olur ama bu doğa olayını da kader gibi görmekten çok tedbirlerini alarak hazırlıklı olmalıyız. Toplum olarak da deprem bölgesinde olduğumuz için depreme hazırlıklı olarak yaşamak zorundayız. Deprem yaşandıktan sonra yapacağınız tedbirlerin hiçbir anlamı kalmıyor. 1 yıl geçmesine rağmen depremin izlerini depremin acılarını bizzat fiili olarak yaşayan insanlar var bu anlamda özellikle yerel seçimlere giderken bütün Belediye Başkan Adaylarının Kayseri için öncelik yapması gereken konulardan birisi de depreme hazırlıklı bir kent oluşturmaktır. Kayseri Türkiye’de dikey olarak ilk sıralarda bulunan bir şehirdir yani Kayseri bir arsa rantına dönüşmüştür. Kayseri belediyeciliği bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalı insana odaklı depreme hazırlıklı belediyelere dönüşmelidir” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
Özhaseki: “Gıpta ile bakılan bir şehir konumuna geldik” Özhaseki, “Mart sonuna kadar 75 bine kadar evi teslim etmiş olacağız” Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan, “Güney Çevreyolu’nu Kayserimize hediye edeceğiz” Yücel, “Tarımda bir master plan ortaya koymak zorundayız Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Tosun Oldu İYİ Partili Kazım Yücel Projelerini Açıkladı Vekili Ataş’tan Avşar halayı Kazım Yücel: Sanayicinin Derdi Büyük Yücel: “Kayseri, en çok sığınmacı barındıran dördüncü şehir” AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Adem Sarıçiçek oldu Milletvekili Ataş, “Taksicilik ve ticari taşımacılık yapan esnaflar sıkıntıda” AK Parti Felahiye İlçe Başkanı Halit Abul oldu Memleket Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Deniz Coşkun oldu Saadet Partisi Talas Belediye Başkan Adayı Harun Toprak oldu Yücel: “Sancaktepe, Boztepe ve Oruçreis’i hak ettiği yere getireceğim” İyi Parti Büyükşehir Başkan Adayı Kazım Yücel esnaf ziyaretlerini sürdürüyor KAZIM YÜCEL: HERKES BİZLE İYİ OLACAK Gözütok, “Anadolu’daki tüm kültürlerimiz özümüzdür, özümüzü koruyacağız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, “Unutulan belediyeciliği Kayseri’de yaşatacağım” CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Molu oldu SP İl Başkanı Coşkun, “Artık poster, reklam belediyeciliğini bırakın” DEVA Partili Türkmen, “Adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım" CHP Kayseri İl Başkanı Keskin: “Kayseri bir an önce rant belediyeciliğinden çıkmalıdır” İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel, her aileye 5 metreküp suyu ücretsiz verecek İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel'den belediyelere büyük tepki
×