CHP İl Başkanı Keskin, “Devam et derlerse aday olacağım”

CHP İl Başkanı Keskin, “Devam et derlerse aday olacağım”
Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin il binasında basın toplantısı düzenledi. Başkan Keskin Kayseri gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin il binasında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda Başkan Keskin yeniden başkanlığa aday olup olmayacağına dair açıklamalarda bulundu. Toplantıda konuşan Başkan Keskin, “Maalesef belirli gruplar sanki şehri kendileri idare ediyor. Başka kimse yokmuş gibi bir yapı oluşturulmuş. Biz bu yapıyı bozacağız. Burada yüzde 17,5 oy almış ana muhalefet partisi var. Kayseri’de yapılan her şey de bizim de imzamız olmalı. Hiçbir siyasi parti dışlanmamalı. Eğer Kayserispor’la ilgili Kayserispor’a katkı sağlayacak bir iş varsa bizlerde olmalıyız, diğer partilerin olduğu gibi” ifadelerini kullandı.

Kayseri Şeker’le ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Keskin, “Daha önce Kayseri Şeker’in kendisinin direkt alım yaptığı canlı hayvan alımları bir süre sonra sebebi gösterilmeden yeni kurulan bir limited şirkete veriliyor. Bu firmaya 550 bin Euro komisyon veriliyor. Buraya teslim edilen hayvan sayısı bin olması gerekirken 800’lere kadar düşürülüyor ve biz bin hayvan parası ödüyoruz. Yetmiyor 550 bin euroda komisyon veriyoruz. Neden direkt alım yaparken komisyon verme gereksinimi duyuyorsunuz? Büyük sermayesi olan bir kurumda 550 bin euronun ne önemi var diyebilir bazı yöneticiler. Ama usulsüzlüğün 1 lirası da bir 1 milyonu da bir. Bir halk deyimi var belediyelerle ilgili söyleniyordu, ‘çalıyorsa işte yapıyordur’. Hırsızlığın, çalmanın azı çoğu olmaz. Çok detaylarına girmiyorum. Yanılmıyorsam bu olayın davası hukuksal anlamda devam ediyor” şeklinde konuştu.

‘ARKADAŞLARIMIZ ‘BAŞKANIM DEVAM ET’ DERLERSE ADAY OLACAĞIM’

24 Eylül’de yapılması beklenen CHP il Kongresinde il başkanlığı için aday olup olmayacağı hakkında konuşan Başkan Keskin, “Ben aday olacaksam birlikte karar vererek olacağım. Hatta başka bir arkadaşımızda il başkanlığına aday gösterilecekse sonuna kadar yanındayım diye söz verdim. Biz büyük bir ihtimalle ya pazartesi günü ya da Salı günü on olağan toplantımızı yapacağız. Arkadaşlar aday olmamı istemiyorlarsa aday olmayacağım. Arkadaşlarımız başkanım devam et derlerse aday olacağım” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
Milletvekili Arıkan, “Kayseri’nin kangren haline gelmiş sorunları var” DEVA Partisi Kayseri’de İki İlçede Belediye Başkan Adayını Açıkladı Saadet Partisi’nden Boykot Duvarı Timuçin, “Sadece görevimden affımı istedim" Arıkan: “Merhum Demirel’in 'Dün dündür, bugün bugündür.' Cümlesinin Varisi AK Parti Olmuştur” “Organize sanayi bölgesinde aylık 50 bin lira maaş alan kaynakçı var” Ataş, “Türkiye dünyanın en fazla sığınmacı bulunduran ülkesi konumuna gelmiştir” Milletvekili Ataş, “Bu sistem bizi ittifaka zorladı” Özdemir: Türkiye yalnızca kendi gündemine hapsolan bir ülke değildir Çopuroğlu kararlı: Yivsiz tüfeklerin satışı zorlaştırılacak CHP’li Niyazi Ünalmış: “AK Parti, yapay krizlerle Anayasa Değişikliği yapmak istemektedir” AK Parti İl Başkanı Üzüm, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yaklaşık 50 başvuru var” Milletvekili Böhürler: “Yerel seçimler bir dönüm noktası olacak” Milletvekili Ataş: Mobilyacılık sektörünün finansmana erişim hususunda ciddi sıkıntılar bulunmakta Özhaseki, “Türkiye’deki bütün şehirlere dikkat edin son 20 senedir eli yüzü açığa çıkmıştır” Elitaş: “31 Mart seçimlerinde sandıkları AK Parti oylarıyla doldurup patlatacağız” Vekil Çopuroğlu, anonim şirketlere müjdeyi duyurdu Arıkan Sordu: “Kayseri’ye Hızlı Tren Ne Zaman Gelecek" İYİ Partili Erhan Özhan, “Kırsal nüfusumuz git gide azalıyor” CHP’Lİ Özgür Özer, “Kayseri’de trafik akışkanlığından bahsetmek mümkün değil” Elitaş, Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti Elitaş: “Her şey Kayseri için her şey Türkiye için şiarıyla yeniden sahalara döneceğiz” MHP’li meclis üyesi Bayrak, İncesu Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu Saadet Partisi Melikgazi Divan Toplantısı yapıldı Kayıp 11 denizciye ilişkin Milletvekili Çopuroğlu mecliste açıklamalarda bulundu
×